• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Özel Arnavutköy Psikoteknik

Sektör :

Yetkili Kişi :

Muhammed Hüseyin Özkan

Özel Arnavutköy Psikoteknik Değerlendirme Merkezi 2017 yılından beridir siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir. Alanında uzman kadromuzla siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti ve en doğru bilgileri vermek için kendimizi her geçen gün daha da geliştirerek hizmetlerimizi sunmaktayız. Hizmetlerimizi müşterilerimize sunarken kanunlar çerçevesine çıkmadan en güncel ve doğru bilgileri vermek hizmet düsturumuz olmaktadır. Alacağınız raporlar ile size gerçek durumunuzu ileterek uzman psikoloğumuz ve psikiyatristlerimizin eşliğinde elimizden gelen tüm hizmetlerimizi vermeyi taahhüt ediyor ve bize olan güveninizi boşa çıkarmıyoruz.

Genç, dinamik, üretken, alanın da uzman kadromuz ile en son sistem test cihazları (Metaksan Test Sistemi) ile daha gerçekçi sonucu alabileceğiniz bir çalışma yapmaktayız. Bu doğrultuda tamamen müşteri odaklı olarak çalışan bir firmayız.

İstanbul danışmanlık sektöründe siz değerli danışanlarımıza ve müşterilerimize sunduğumuz kaliteli hizmetlerin geri dönüşü olarak sektörde lider olmamız bunun bir göstergesidir. Hızlı güvenilir ve tecrübeli, yetkili bakanlık onaylı psikoteknik belgesini siz değerli müşterilerimize kazandırmak bizim için gurur vericidir. Çalışanlara yönelik hazırlanan eğitimlerin amacı ise gelişmiş ülkelerin standartlarının yakalanması ve firma ve çalışanların uluslararası pazarlara adapte olmasıdır. Hizmetlerimiz ise;

Mesleki yeterlilik eğitimleri olan:

Üst Düzey Yönetici Eğitimleri Orta Düzey Yönetici Eğitimleri Sürücü Eğitimleri (SRC) Psikoteknik Belgesi

Firmamız siz değerli müşterilerimize bir telefon kadar yakındır. Size düşen kısmı sadece bizi aramak, sonrasında ise uzman kadromuzla sizleri prosedürlerle uğraştırmadan en hızlı şekilde raporlarınızı alabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR