• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Özel Arnavutköy Psikoteknik

Adres :

Anadolu Mah. Yiğitler Sok. No: -3 Arnavutköy İstanbul İstanbul » Arnavutköy

Sektör :

Yetkili Kişi :

Muhammed Hüseyin Özkan

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

muhammedh.ozkan@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (541) 835 89 90

Whatsapp 2:

0 (541) 835 89 90

Özel Arnavutköy Psikoteknik

Özel Arnavutköy Psikoteknik Değerlendirme Merkezi 2017 yılından beri Türkiye'nin ilk ve en kaliteli psikoteknik merkezi olarak hizmet vermektedir. Kadromuzda bulunan psikologlar, psikiyatrist ve danışmanlar ile beraber siz şoförlere ve yanınızda çalıştırdığınız şoförlerinize en iyi hizmet ve en doğru bilgileri vermek için ilgili kanunlar çerçevesinden çıkmadan ve verdiği hizmetlerin geçerlilik süresince arkasında duran en ciddi kurum olmak için çalışmayı kendine vizyon edinmiştir.

Genç, dinamik, tecrübeli ve uzman kadrosu ile yenilikçi, en kaliteli psikoteknik merkezi, en son sistem test cihazları (Meteksan Test Sistemi) ile gerçek ve net sonucu alabileceğiniz ve şoförlerinizin gerçek durumlarını öğrenebilecekleri müşteri odaklı çalışan ilk ve tek kurumsal merkezdir.
Bizden alacağınız raporlar ile kaza yapmaz garantisi vermiyoruz ama size gerçek durumunuzu söylüyor ve uzman psikolog ve psikiyatrist eşliğinde elimizden gelen tüm hizmeti vermeyi taahhüt ediyoruz.
Sunduğumuz kaliteli hizmetler firmamız tarafından yılladır başarılı şekilde sunulmaktadır. Bu konuda sizlerden çok ilgi gören firmamız bu çalışma sistemini yıllardır başarılı bir şekilde sürdürmektedir. Bundan sonrada başarılı şekilde ve sürekli geliştirilerek bu hizmetlerimizin sürdürülmesi devam edecektir. Müşteri memnuniyetini ön planda tutan firmamız sürekli hizmetlerini geliştirmektedir.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR