• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Özel Aslan Haliç Sağlık Kabini

Adres :

Ali Kuşcu Mahallesi Doğan Sokak No: 1 / A İstanbul » Fatih

Sektör :

Yetkili Kişi :

Nesrin Özkul

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (553) 295 79 34

Bazen günlük hayatın koşuşturmacası içinde sağlık sorunlarımızı görmezden gelebiliyor ya da erteleyebiliyoruz. En basitinden örnek verecek olursak, bizim için o an herhangi bir anlam ifade etmeyen baş ağrısı ya da kulak çınlaması bile ileride büyük sorunlar yaratabilir. Fakat biz her zaman bu tarz küçük sorunlarımızı önemsemiyoruz ya da hastaneye gidebilecek zamanı kendimiz için yaratmıyoruz. İşte bu tarz anlarda Özel Aslan Haliç Sağlık Kabini ailesi olarak devreye biz giriyoruz.

Hastaneye gidecek kadar vaktiniz yoksa ya da hastanelerdeki uzun hasta kabul prosedürleri ile uğraşmak istemiyorsanız özel sağlık kabinimizi gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz. Aklınıza gelebilecek her türlü ayakta muayene işlemini gerçekleştiriyoruz. Alanında uzman çalışma arkadaşlarımız ile sizlere hastane konforunda ve güvencesinde sağlık hizmetleri sunuyoruz.

İstanbul sağlık sektöründe, benzer sağlık kabinleri ile karşılaştırıldığında birçok farklı işlemi gerçekleştiriyoruz. Pansumandan enjeksiyona, kulak yıkamadan şeker ve tansiyon takibine kadar birçok sağlık işlemini büyük bir titizlik ve özenle gerçekleştiriyoruz. Bizler için en önem verdiğimiz husus, bizi tercih eden hastalarımıza kaliteli ve konforlu sağlık hizmeti sunmaktır. Bu amacı gerçekleştirmek için de çalışma alanlarımızın temizlik ve hijyen standartlarına her zaman için uygun olmalarına özen gösteriyoruz.

Alanında iyi eğitim almış sağlık çalışanlarımız, hijyenik çalışma ortamımız ve hastane konforunda tedavi almak istiyorsanız, sizleri İstanbul Fatih’teki sağlık kabinimizde ağırlamaktan büyük bir mutluluk duyacağız.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR