• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Özel Ataşehir Rüzgar Anaokulu

Adres :

Yenişehir Mahallesi Baraj Yolu Caddesi Çağlayan Sokak No: 2 Ataşehir/istanbul İstanbul » Ataşehir

Sektör :

Yetkili Kişi :

Candan Alparslan / Canan Günveren

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

calparslan8586@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (552) 250 62 89

Whatsapp 2:

0 (552) 250 62 89

Firmaya Mesaj Gönder

Özel Ataşehir Rüzgar Anaokulu

Eğitim sektöründeki marka firmalardan birisi olan kurumumuz bünyesinde oldukça kaliteli bir teknik kadro bulunmaktadır.Başarının kaliteli ekip çalışmasından geçtiğini bildiğimiz için çeşitli eğitimler ve seminerler ile beraber çıtayı her zaman yükseltmekteyiz. Böylece donanımlı ve nitelikli olan teknik ekibimizle birlikte hizmet portföyümüzü de güncellemekteyiz.

Özel Ataşehir Rüzgar Anaokulumuzun en değerli parçası olan siz değerli öğrencilerimizin hoşnut olabilmesi için dünya standartlarında modern uygulamaları getirmekten çekinmiyoruz.Yeniliklere açık bir şekilde performans gösteren teknik kadromuz sayesinde en yeni teknolojiler bile oldukça kısa bir süre içerisinde hayat buluyor. Tüm bu kaliteli uygulamaları gerçekleştirirken firmamızın daha geniş bir kitleye ulaşabilmesi için çaba gösteriyoruz.
Kurumumuzun her kademesinde yenilikçi anlayışı hâkim olmakla beraber geleneksel değerlerimizi ötelemeden yolumuza devam ediyoruz. Böylece ülke hakikatlerinden hareket etmekte olan firmamız bir referans nokta oluşturarak emin adımlarla geleceğe doğru ilerliyor.Başka firmaların örnek alabileceği pek çok uygulama bizim için standart opsiyonlar haline dönüşmüş durumda.Bu sebeple bugünkü sorumluluğumuzun bilincinde olarak sürekli daha iyiyi daha güzeli ve daha kaliteliyi arıyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR