• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Özel Bahar Çiçekleri Gündüz Bakımevi

Adres :

Zafer Mahallesi Zübeyde Hanım Caddesi 617.sokak No: 18 İncirliova Aydın Aydın » İncirliova

Sektör :

Yetkili Kişi :

İbrahim Kara-bahar Dereli

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

ibrahimkara0471@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (536) 643 99 89

Whatsapp 2:

0 (536) 643 99 89

Özel Bahar Çiçekleri Gündüz Bakımevi merkezimiz Aydın İncirliova’da faaliyet göstermektedir. Geleceğimizin teminatı ve anne babalarının gözününüm nuru olan çocuklarımıza gündüz bakım evimizde onları hayata hazırlayacak eğitimin temellerini vermeye çalışıyoruz.

Eğitimlerimizi sevgi ve rol model üzerine temellendirerek Aydın eğitim sektöründe çocuklarımızın mutlu, başarılı, özgüveni yüksek bireyler olarak yetişmeleri için çaba gösteriyor, davranışın sözden çok daha etkili bir eğitim yöntemi olduğunun bilinciyle hareket ediyoruz. Burada bütün personellerimiz çocuklarımızın iyi ve başarılı birer birey olması için çalışıyor.

Merkezimizde okul öncesi gelişimin en hızlı olduğu 2-6 yaş aralığındaki çocuklara hizmet veriyoruz. Çocuklarımızı yaş gruplarına göre sınıflara ayırıyor, uzman öğretmen kadromuz eşliğinde etkinlikler sunuyoruz. Tam gün veya yarım gün seçenekleriyle hizmet veriyor, ailelerin tercihlerine göre eğitim programlarımızı hazırlıyoruz.

Gündür bakım evimizde çocuklarımız gün içerisinde sanat etkinlikleri, matematik etkinlikleri, Türkçe dil etkinlikleri, fen ve doğa etkinlikleri, müzik etkinlikleri, serbest zaman etkinlikleri ve oyun etkinliklerine katılım sağlıyorlar. Alanında uzman eğitmenlerimizce ayrıca satranç, İngilizce, jimnastik, bale, modern dans, halk oyunları, konuşma güçlüğü dersi gibi alanlarda da eğitim verilmektedir.

Özel Bahar Çiçekleri Gündüz Bakımevi olarak amacımız çocuklarımızın yaşlarının gereği olarak eğlenerek, oyun oynayarak öğrenmelerini ve gelişmelerini sağlamaktır. Bunun için bireysel farklılıklarını ortaya koyabilecekleri ortamlar sağlıyor; çağdaş yaşamın gerektirdiği bilgi, beceri ve değerlerle donatılmış, paylaşımcı, katılımcı, sorgulayan ve özgüveni yüksek bireyle olarak yetişmelerini hedefliyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR