• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Özel Birlik Ant Etüt Merkezi

Sektör :

Yetkili Kişi :

Meltem İnceer - Elif Arslan - Fatih Burak Arslan

Özel Birlik Ant Etüt Merkezi, Ankara eğitim sektöründe hizmet sunan birmilyonnokta.com ailesinin bir üyesidir. Eğitim, bir çocuğun gelişmesi ve büyümesinde oldukça önemli bir yere sahiptir. Hangi mesleği seçeceklerinden ne yapmayı sevdiklerini fark etmelerine kadar her şeyi etkilemektedir. Düşünceleri gelişerek kendi düşüncelerini de dile getirerek sorunları çözme yetenekleri gelişmektedir. Ancak eğitim sadece okuldan meydana gelmemektedir. Çünkü evden okula kursa kadar tamamı ile bir arada devam etmektedir.

Bizlerde çocuklarınızın eğitim hayatında yardımcı olabilmek için ve derslerini de severek çalışıp öğrenebilmeleri için yardımcı olmaktayız. Alanında uzman kadromuz ile gelişen teknolojinin imkanları da birleştirerek sizlere alternatifler sunmaktayız.

Pandemi döneminde de eğitimin ne kadar kıymetli olduğu açık bir şekilde görülmüştür. Bu dönemde çocuklarınızın eğitimlerinden geri kalmamaları ve bir üst sınıfa geçerken eksiksiz bir şekilde yılı tamamlayabilmeleri içinde özel programlar hazırladık.

Özel ders eğitimi şeklinde yani bire bir ders verilmektedir. Yabancı dil kursları, yaz okulu eğitimi ve aktiviteler, robotik kodlama eğitimi, LGS kursları, okul öncesi İngilizce eğitimi sunmaktayız. Yaz tatillerini oldukça renkli ve eğlenceli geçirecekler. Bunun için yapmanız gereken ise sadece kursumuzu yakından tanımaktır. Siz değerli velileri kursumuzda ağırlayarak sorularınızı yanıtlamaktan mutluluk duyarız. Sadece soruların cevaplarını değil aynı zamanda da fiziki şartları da yakından görebilirsiniz. Her şey sağlık standartlarına uygun olarak yapılmaktadır. Daha detaylı bilgi almak için kursumuz ile iletişime geçin.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR