• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Özel Çumra Sağlık Kabini

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Fatma Nur Durmaz

  • firma fb

Sağlık sektörünün en kaliteli ve güvenilir hizmetini sunmakta olan Özel Çumra Sağlık Kabini isimli değerli firmamız da birmilyonnokta.com üyesi olduğunu gururla açıkladı. Bu birlikteliğin heyecanını ve mutluluğunu siz değerli halkı ile paylaşmakta olan firmamız, uygun fiyata sunduğu hizmeti neredeyse her kesime ulaştırmayı başarmış bulunmaktadır. Kurulduğu günden bu yana sayısız başarıya imzasını atmış olan firmamız, müşteri memnuniyetine büyük bir önem vermektedir. Müşteri memnuniyeti odaklı çalışmakta ve müşteri memnuniyeti odaklı hizmet sunmakta olan değerli firmamız, işinin ehli çalışanları ile eşsiz bir hizmet sunmaya devam ediyor.

Sağlık hepimiz için oldukça önemli bir konudur ve asla ertelenmemesi gereken bir şeydir. Sağlığını kaybetmiş olan bireylerin daha da kaybedebilecekleri bir şey yoktur. Bu yüzden en önemli ve hatta yaşamın temeli olan sağlığı önemsemeli ve bunun için ne gerekiyorsa ertelemeden yapmalıyız. Sağlık hizmeti sunmakta olan yüzlerce firma bulunmaktadır. Ancak bunlar arasında en kaliteli ve güvenilir hizmet sunmakta olan değerli firmamız, sunduğu eşsiz hizmet ile yanı başınızda yer almaktadır.

Konya sağlık, evde hasta bakımı, evde hemşire hizmeti, pansuman yapma, yara temizleme, yanık tedavisi, dikiş atma veya dikiş açma, serum takma, yanık tedavisi, tansiyon ölçme, şeker ve ateş ölçme, nabız ölçme gibi yüzlerce hizmet sunmaktadır. Beni yelpazeli bir hizmet sunarak halkın tüm sorunlarına çare olmayı hedefleyen firmamız, sunduğu kaliteli ve güvenilir hizmetler ile de sağlık sektörüne büyük bir katkı sunmuştur. Sizler de gönül rahatlığıyla tedavi olabileceğiniz kaliteli bir firma arıyorsanız eğer en doğru adreste olduğunuzu belirtmek isteriz.

Randevu sistemi ile hasta kabul eden değerli firmamıza iletişim numarası üzerinden arayarak anında ulaşabilir ve tedavi randevusu oluşturabilirsiniz. Eşi benzeri olmayan bir sağlık hizmeti ile firmamız yedi yirmi dört saat aralıksız bir şekilde hizmetinizdedir.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR
Merhaba

Bayram Nedeniyle Kapayılıyız
Solido Grup Firmamız Olarak Bayram Boyunca Hizmet Veremiyoruz. İstek ve Arzularınızı [email protected] Mail Adresinden İletebilirsiniz.

Herkesin Bayramı Mübarek Olsun.
İyi Bayramlar