• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Özel Dipol Aile Danışma Merkezi

Adres :

Bostanlı Mahallesi Cengiz Kocatoros Sokak No: 30 D: 1 Karşıyaka/izmir İzmir » Karşıyaka

Sektör :

Yetkili Kişi :

Rahşan Özgenlik

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

rahsanozgenlik@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (505) 644 49 37

Whatsapp 2:

0 (530) 575 57 83

Özel Dipol Aile Danışma Merkezi;karşıyaka otizmde oyuncak seçimi,karşıyaka otizmde konuşma teknikleri,karşıyaka otizmde takıntılı davranışlar,karşıyaka otizmde davranış eğitimi,karşıyaka kekemelik tedavisi,karşıyaka kekemelik tedavi merkezi,karşıyaka çocuklarda kekemelik tedavisi,karşıyaka çocuklarda kekemelik ve çözüm yolları,karşıyaka çocuklarda kaygı bozukluğu,karşıyaka davranış problemleri tedavisi,karşıyaka davranış problemleri ve çözüm yolları, vb. hizmetler vermekteyiz.

Eğitim sektöründeki marka firmalardan birisi olan kurumumuz bünyesinde oldukça kaliteli bir teknik kadro bulunmaktadır.Başarının kaliteli ekip çalışmasından geçtiğini bildiğimiz için çeşitli eğitimler ve seminerler ile beraber çıtayı her zaman yükseltmekteyiz. Böylece donanımlı ve nitelikli olan teknik ekibimizle birlikte hizmet portföyümüzü de güncellemekteyiz.

Özel Dipol Aile Danışma Merkezi firmamızın en değerli parçası olan siz değerli öğrencilerimizin hoşnut olabilmesi için dünya standartlarında modern uygulamaları getirmekten çekinmiyoruz.Yeniliklere açık bir şekilde performans gösteren teknik kadromuz sayesinde en yeni teknolojiler bile oldukça kısa bir süre içerisinde hayat buluyor. Tüm bu kaliteli uygulamaları gerçekleştirirken firmamızın daha geniş bir kitleye ulaşabilmesi için çaba gösteriyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR