• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Özel Direksiyon Dersi Gülten Kaya

Sektör :

Yetkili Kişi :

Gülten Kaya - Sadettin Kaya

Özel Direksiyon Dersi Gülten Kaya olarak İstanbul Eyüp'te bayan hocadan sürüş eğitimi,trafik eğitimi araç motor tanıma alanlarında hizmet vermekteyiz.

Firmamızın en değerli parçası olan siz değerli müşterilerimizin hoşnut olabilmesi için dünya standartlarında modern uygulamaları getirmekten çekinmiyoruz.Yeniliklere açık bir şekilde performans gösteren teknik kadromuz sayesinde en yeni teknolojiler bile oldukça kısa bir süre içerisinde hayat buluyor. Tüm bu kaliteli uygulamaları gerçekleştirirken firmamızın daha geniş bir kitleye ulaşabilmesi için çaba gösteriyoruz.

Sektörde parmakla gösterilen bir firma olmanın vermiş olduğu mesuliyeti kaldırabilmek için her zaman en iyi ve en güzeli araştırmaktayız. Şu ana kadar ortaya koymuş olduğumuz pek çok hizmet ve ürünle beraber takdiri hak etmiş olsak da daha geniş ve mutlu bir müşteri topluluğu için bugünkü durumumuzu yeterli bulmamaktayız.

Bu sebeple kendimize misyon olarak en iyiyi en ekonomik şekilde ve doğru yöntemlerle müşterilerimize sunmayı belirledik.Bunu sağlarken etik ilkelerden ve ahlaki değerlerden zerre kadar taviz vermemek gerektiğinin bilincindeyiz.

Diğer Web Adreslerimiz

bayandandireksiyondersi.com

www.direksiyonegitimi.net

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR