• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Özel Gül Bahçesi Özel Eğitim Rehabilitasyon Merkezi

Sektör :

Yetkili Kişi :

Yusuf Öztürk

Bir bahçe düşünün, içerisinde birbirinden güzel güller olan… Özel Eğitim ve Rehabilitasyon merkezimiz o bahçe, birbirinden kıymetli öğrencilerimiz de o güller. 2006 yılından bu günlere kadar hep en iyi ve en doğru hizmeti verebilmek için çabaladık. Ekibimizle çabalarımızın sonunu güzelliklerle aldık. Çocuklarımızın güvenliği ve eğitimi için hizmet vermeye başladığımız bu güzel ekibimizle her gün yeni başarılara imza attık. Yıllardır daha iyi eğitim verebilmek için yapılan yenilikleri özenle takip ediyoruz ve çalışma arkadaşlarımızla bu yenilikler doğrultusunda kendimizi geliştiriyoruz. Alanımızda yaptığımız yeniliklerle geleneksel değerlerimizi elden bırakmadan, çocuklarımız için en iyi ve en doğru hizmeti vermek için çabalıyoruz.

Özel Gül Bahçesi Özel Eğitim Rehabilitasyon Merkezi ailesi olarak otizmli bireylerimize, işitme engelli bireylerimize, zihinsel engelli bireylerimize dil ve konuşma terapisi ve fizyoterapi hizmetimiz verilmektedir. Vermiş olduğumuz hizmeti işinde uzman ekip arkadaşlarımızla gerçekleştirmekteyiz. Ekibimizin her üyesi bireylerimizin kıymetinin farkındadır ve işini severek yapmaktadır. Sabırlı, güler yüzlü ve sakin halleriyle hizmet vermektedir. Vermiş olduğumuz hizmet özen ve ilgi istemektedir. Ekibimizle tüm çalışmaları sabırla, özenle ve ilgiyle ilerletmekteyiz.

İstanbul eğitim alanında yapmış olduğumuz kaliteli çalışmalarla yıllardır tercih edilen özel eğitimin tek adresi olmayı başardık. Vermiş olduğumuz kaliteli hizmetle ailelerin de güvenini kazanmış bulunmaktayız. Bu güveni sarsmadan uzun yıllar daha hizmetinizde olacağız. Her zaman en doğru ve en kaliteli hizmeti sizlerle buluşturmak için bu yolda özenle çalışmalarımızı devam ettireceğiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR