• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Özel Saklambaç Anaokulu

Adres :

Yenidoğan Mahallesi Sinema Caddesi Doğan Sokak No-61-a İstanbul » Gaziosmanpaşa

Sektör :

Yetkili Kişi :

Sultan Günsayar

E-Posta Adresi :

saklambacanaokulu@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (553) 773 22 17

Whatsapp 2:

0 (553) 773 22 17
Özel Saklambaç Anaokulu olarak gaziosmanpaşa anaokulu fiyatları , gaziosmanpaşa gündüz bakım evi, gaziosmanpaşa en yakın anaokulu, gaziosmanpaşa güvenilir anaokulu, gaziosmanpaşa en iyi anaokulu, gaziosmanpaşa güvenilir gündüz bakım evi, gaziosmanpaşa çocuk hobi etkinlikleri, gaziosmanpaşa çocuklar için sanat etkinlikleri, gaziosmanpaşa çocuklar için aktivite merkezi, gaziosmanpaşa tavsiye edilen anaokulu, vb alanda hizmet vermekteyiz.

Mükemmel hizmet ve ürün kalitesin hedefleyen, sektörde bulunduğumuz andan itibaren bilgi birikimi, uluslararası iş deneyimi ile birlikte çevre, sağlık ve ekonomi gibi alanlarda hem sektör içi hem de sektör dışı faaliyetlerde öncü firma potansiyeline sahip olmak, firmamızın vazgeçilmez misyonları arasında yer almaktadır. Misyonun gereği olarak da uzmanlaştığımız alanda faaliyetlerimize değer katarak devam etmek firmamızın önceliğidir.

Vizyonumuz gereği, sektörde kullandığı yüksek teknoloji, yetişmiş ve kendini geliştirmiş insan kaynakları, etkili finans kaynakları ile müşterilerinin gereksinimlerini karşılayacak şekilde optimum çözümler üretmek firmamızı rakiplerinden ayıran en önemli unsurudur. Kalite ve güveni ilke edinerek yola çıkan firmamız, faaliyette bulunduğu pazarda, saygı ve hoşgörüden taviz vermeden emin adımlarla ilerlemektedir.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR