• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Özel Tire Hayalim Anaokulu

Sektör :

Yetkili Kişi :

Berna Süreroğlu

Eğitim sektöründe geleceğimiz olan çocuklara hizmetler veren Özel Tire Hayalim Anaokulu bir birmilyonnokta.com sitesi üyesidir. Geleceğimizin teminatı olan çocuklarımız her zaman iyi bir geleceği hak ederler. Şüphesiz iyi bir gelecek ve sağlıklı bireylerin yetişmesi için iyi bir eğitim alınması bir ön şart olarak kendini göstermektedir. Tecrübeli ve uzman ellerde kişilik tespitleri yapılarak eğitilen çocuklarının, gelecekte topluma çok daha faydalı bireyler olarak karşımıza çıkmakta oldukları aşikâr bir olgudur. Kuşaktan kuşağa güvenli bir aktarım ve mutlu yarınlar için çocuklarımızın eğitimine küçük yaşlardan itibaren önem göstermeli, bu konunun her alanında enine boyu düşünmeliyiz. Şüphesiz ki gelecek kuşaklara bırakabileceğimiz en önemli mirasımız, onları iyi bir şekilde eğitmek olacaktır.

Bizde Özel Tire Hayalim Anaokulu olarak okul öncesi eğitimlerimiz kapsamından geleceğimizin teminatı olan öğrencilerimize kalıcı, sağlamcı ve belirleyici bir benlik oluşumu sağlıyoruz. Alanında uzman deneyimli öğretmenlerimiz aracılığıyla, bizlere emanet ettiğiniz miniklerin sıcak dünyasının kapılarını aralıyor ve onlara eğitimleri adına sayısız yardımlarda bulunuyoruz. Danışman hocalarımız sayesinde onlarla birebir ilgileniyor, alanlarına ve sevdikleri atmosfere göre şekillenerek kişilik oluşumları kazanmalarına yardımcı oluyoruz.

Çocuklarımızın öngörü kabiliyetlerini ortaya çıkartarak, düşünen, bilen ve yorumlama yeteneğine sahip bireylere dönüşmelerini sağlıyoruz. Hijyen standartlarına en üst perdeden dikkat eden kreşimizde, velilerimizle yakın ilişkiler içerisinde bulunarak, düzenli bir şekilde çocuklarımızın gelişimi özelinde bilgileri sizlerle paylaşıyoruz. İzmir eğitim sektöründe faaliyet gösteren firmamız çocuk gelişimi konusunda biriktirdiği tecrübeleri, sizlerle paylaşmaya devam ediyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR