• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Özen Mobilya

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ali Cebesoy

Özen Mobilya

İstanbul Bağcılar'da hizmet vermekte olan firmamızda siz kıymetli müşterilerimize ofis mobilyaları imalatı, mutfak mobilyaları imalatı, genç odası mobilya imalatı, yatak odası imalatı, banyo mobilyaları, bahçe mobilyaları, portmanto vestiyer imalatı, yüklük gömme dolap imalatı,tvünite imalatı ve dekorasyon işlemleri ile faaliyet göstermekteyiz.

Özen mobilya ailesi olarak kurulduğumuz ilk günden beri müşterilerimize uygun fiyatlar ile kaliteli hizmet vermeyi hedefledik ve bu hedef doğrultusunda araştırmalar yaparak firmamıza her geçen gün yenilikler katarak ilerlemekteyiz.Aynı zamanda ilerlediğimiz yolda sağlam adımlar atmakta olan firmamız müşterilerinin tüm şikâyet, istek ve beklentilerini karşılamakta, sorunlarını çözüme kavuşturmaktadır.Alanında uzman olan çalışma arkadaşlarımız sizlere istediğiniz tüm imalat konularında yardımcı olmaktadır. Siz hayal edin biz sizler için tasarlayalım.

Müşterilerimizin keşif ve istekleri doğrultusunda çalışma ekibimiz ev adresinize gelerek tadilat yapılacak yerin keşif, ölçüm ve yer tespitini yapmaktadır. Bu işlemler yapıldıktan sonra projemizi çizerek müşterimiz ile birlikte bir görüşme daha sağlayıp model ve renk seçmekteyiz, seçme işleminden sonra işinde uzman ve deneyimli ekibimiz ile sağlam malzemelerle imalat evresine geçmekteyiz. Her daim müşterilerimizi ayırt etmeden ham maddesi en sağlam, kaliteli ve en dayanıklı ürünleri seçerek müşterilerimize şık, güzel, kaliteli ve dayanıklı mobilyalar üretmekteyiz. Birbirinden modern, şık ve trend işler ortaya koymaktayız. Firmamız olarak azimli ve özverili çalışmalarımız ile hayallerinizde ki eve kavuşmanıza yardımcı olmaktayız.

Mobilyalar yaşam alanlarımızın konforu, şıklığı ve kalitesinin en önemli göstergesidir. Müşterimizin hayallerini ve tüm isteklerine karşılık veren tasarımlarımız ile evinize önemli dokunuşlar yapmaktayız. İndirimli ve ekonomik uygun fiyatlarımız ile sizleri zora sokmadan işimizi başarılı şekilde yerine getirmekteyiz.

Daha fazla bilgi için 0532 612 94 58

İstanbul'da mobilya tasarım ve dekorasyon hizmetleri vermekteyiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR