• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98

Özenli Bebe

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Pakize Özen

  • firma fb

Bebekler her ailenin en değerli varlıklarıdır. Hepimiz onların en iyi koşullarda yaşamalarını, en güzel ürünlere sahip olmasını isteriz. Bu yüzden de son derece seçici davranırız. Çünkü onların vücutları son derece hassas olduğu için en sağlıklı ürünlerle bezenmeleri gerekir. Sağlıklı gelişimleri için özellikle kıyafetlerinin seçimine hassasiyet gösterilmeli, bağışıklık sistemlerini riske atacak ürünlerden uzak durulmalıdır. Bunun için ihtiyacınız olan kaliteli bir tekstil giyim mağazası tercihidir. Çanakkale merkezde hizmet veren Özenli Bebe olarak uzun yılların bilgi birikimi ve deneyimini her geçen gün daha yukarılara taşıyor, en iyiyi yapabilmek adına aralıksız çalışıyoruz. Bebeklerimiz ve çocuklarımızı için en ideal ürünleri stoklarımıza taşıyarak ihtiyaçlarınıza çözüm üretiyoruz.

Çanakkale tekstil giyim sektörünün örnek ve öncü firmalarından birisi olarak uzun yıllardır çalışmalarımızı devam ettiriyoruz. Kendimizi daima geliştiriyor, değişen ve gelişen modaya ayak uyduruyoruz. En yeni modayı yakından takip ediyor, birbirinden kaliteli markalarla iş birliği yapıyoruz. Markaların en yeni ve en güncel ürünlerini tercihe sunuyoruz. Geniş ürün yelpazemizle farklı yaş gruplarının bütün ihtiyaçlarını karşılıyor, ailelerin bütün ihtiyaçlarına firmamız bünyesinde çözüm bulmalarını sağlıyoruz.

Firma olarak her biri alanında yetişmiş, deneyimli ve tecrübeli bir kadroyla çalışıyoruz. Personellerimiz müşteri memnuniyetini en yüksek seviyede tutmak adına çalışmakta, güler yüzlü hizmet ayrıcalığını yaşatmak adına bambu bebek kıyafetleri satışı, bebek arabası satışı, bebek giyim ürünleri ve çok daha fazlasını tercihe sunmaktadırlar.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR
Merhaba

Bayram Nedeniyle Kapayılıyız
Solido Grup Firmamız Olarak Bayram Boyunca Hizmet Veremiyoruz. İstek ve Arzularınızı [email protected] Mail Adresinden İletebilirsiniz.

Herkesin Bayramı Mübarek Olsun.
İyi Bayramlar