• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98

Özkan Danışmanlık

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Uğur Bey

Dünyada ticaret ve rekabetin şekli hızla değişirken, Türkiye de bu değişimden payını alıyor. Her geçen gün karşımıza yeni bir olgu çıkarıyor. Markalaşma, kurumsallaşma, uluslar arası rekabete adapte olma, uluslar arası kimlik kazanmış normlara ve özellikle AB düzenlemelerine uyum sağlama artık kaçınılmaz olgular olarak günlük hayatımıza yerleşiyor.

Bütün bu etkenler hizmet sektöründe hızlı bir gelişim ve değişimi de beraberinde getirmektedir. Artık, yeni hizmet anlayışları ve yöntemleri geliştirebilen firmalar ayakta kalmaktadır.

BizÖZKAN DANIŞMANLIKolarak bu sektörde yerimizi hızla almakta ve bir çok branşta etkin ve çözüm odaklı hizmet üretmekteyiz.

İlkelerimizDoğru – Dürüst – Dinamik Hizmettir..bizim için önemli olan müşteri bazlı düşünen ve Onların ihtiyaçlarına Doğruçözümler üretebilen hizmet anlayışıdır.

Bizce Dürüstlük ilkeli, seviyeli ve her koşul altındaDürüstkalmayı başarabilen hizmet anlayışıdır.

Bizce Dinamizm ise sektörün ihtiyaçları doğrultusunda hızla kendini geliştiren her duruma alternatifler getirebilenDinamikhizmet anlayışıdır. Gelin birlikte çalışalım.

DOĞRU ADRESİNİZ…ÖZKANDANIŞMANLIK

MİSYONUMUZ

ÖZKAN DANIŞMANLIKolarak misyonumuz; ihtiyaca uygun çözümler sunarak tecrübelerimizi sizlerle paylaşmak, kanunlara ve yönetmeliklere uygun davranmak, çevreye duyarlı güvenli çalışma ortamları hazırlamak, tüm bu amaçlar çerçevesinde yaptığımız işin sorumluluğunu alarak hızlı ve doğru projeler üretmek ve gerçekleştirmektir.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR