• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Özkan İnşaat Yapı Dekorasyon

Adres :

Demetevler Mahallesi 361. Cadde No: 35/a Yenimahalle/ Ankara Ankara » Yenimahalle

Sektör :

Yetkili Kişi :

Mahmut Özkan

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

mahmut.ozkann1968@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (532) 797 74 76

Ankara iç dekorasyon sektöründe yer alan firmamız kusursuz hizmet vaat ediyor. Sektöre adım attığımız yıldan bu yana gerçekleştirdiğimiz çalışmalar gündemden düşmüyor. Kalitemizden ödün vermeden hizmet sunduğumuz için müşterilerimizin memnuniyetini kolaylıkla kazanmanın avantajlarını yaşıyoruz. Müşteri taleplerimize hızlı dönüş yapmak için profesyonel ekibimiz aralıksız şekilde çalışma yürütüyor.

Sektörde pek çok hizmet gerçekleştirdik, şimdiye kadar gerçekleştirdiğimiz işlerin hiç birisinde problem yaşamadık. Bunu da yüksek tecrübemize ve bilgi birikimimize borçluyuz. Günümüz şartlarında iç dekorasyon sektörüne yoğun talep bulunmaktadır biz de bu taleplere en hızlı şekilde yanıt vermek için teknolojinin nimetlerinden faydalanmayı ihmal etmiyoruz. Teknoloji sayesinde kısa sürede daha hızlı işlemler neticelendiriyoruz. Yüksek başarımız ve kalitemiz ile anılmaktan gurur duyuyoruz.

İç dekorasyon firmamızda hizmet sunan ekip arkadaşlarımızın tamamı alanında eğitimli ve donanımlı kişilerdir. Profesyonel ekibimizin gerçekleştirdiği hizmetler sıfır hata ile neticelendirilmektedir. Hizmet çeşitliliğimiz ile de sektörde yer edinerek başarıya adım adım ilerliyoruz. Firmamız laminat parke döşemeden sıhhi tesisat işlerine, cam balkon sistemlerinden alüminyum tavan sistemlerine kadar aklınıza gelebilecek bütün hizmetleri sunuyoruz.

Firmamız asma tavan çalışması ve doğal gaz tesisat kurulumu hizmetlerinde de oldukça iddialıdır. Kısacası üstesinden gelemeyeceğimiz hiç bir iş olmadığına inanıyoruz. Sizler de sektörün en başarılı ve güvenilir firmasından hizmet alma ayrıcalığını yaşamak istemez misiniz? O halde iletişim numaramızı arayarak ayrıntılı bilgi sahibi olabilir ve talepte bulunabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR