• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Özkan Tüp

Adres :

Selçuklar Mah. 206 Cad. No: 138/a Mersin » Toroslar

Sektör :

Yetkili Kişi :

Eyüp Özkan

E-Posta Adresi :

-

Whatsapp 1:

0 (536) 344 41 63

Tecrübelerimiz, standartlara uygun, kaliteli çalışma arkadaşlarımızla müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesiyle Mersin alışveriş sektöründe müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Müşterilerimiz bizim için her zaman önemlidir. Müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarımız sayesinde teslimatlarımızı zamanında yaparak alanımızda en yükseğe çıkmayı hedeflemekteyiz.

Çağımızda ve sektörde meydana gelen gelişim ve değişimleri takip ederek müşterilerimizin isteklerine daha iyi odaklanarak kaliteli ve hesaplı ürünleri daha hızlı şekilde sizlerle buluşturmaktayız. Her çeşit ev tüplerini siz müşterilerimizin istekleri üzerine bünyemizde bulundurarak size teslim etmekteyiz. Tüplerimiz tüm kontrollerden geçmektedir. Bütün tüplerimiz tüm dolum aşamalarında kontrollü dolum tekniği kullanılarak sizlere ulaştırılmaktadır. Sizin can güvenliğinizi sağlamak için her türlü kurala uyarak hareket ediyoruz ve sertifika numaraları ile izin belgeleri tüplerin üzerinde işli şekilde sizlere teslim ediyoruz. Çünkü sizler bizim için önemlisiniz.

Mutfak tüpü siparişi, büyük tüp sipariş, tüp aboneliğinin yanı sıra damacana su siparişi, şişe su siparişi ve su aboneliği ile Mersin Toroslar’da sizlere hizmet vermekteyiz. Tüp dağıtım faaliyetinde gösterdiğimiz özen ve titizliği su dağıtımında da göstermekteyiz. Şişelerin dolum aşamalarında insan sağlığına herhangi bir zararı olmayan ilaçlama şekliyle temizlenmekte ve şişelerin dolumu gerçekleştirilmektedir. Dolumu yapılmış olan şişelerimizin üzerinde insan sağlığına ne derece uygun olduğunu gösteren uygunluk numarası bulunmakta ve size gönül rahatlığıyla ulaştırılmaktadır. Evlerinizde rahatlıkla kullanabileceğiniz kaliteli su ve tüplerimizle sizlere hizmet vermekten mutluluk duymaktayız.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR