• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Özkara Halı Yıkama

Adres :

Kemalpaşa /izmir İzmir » Kemalpaşa

Sektör :

Yetkili Kişi :

Mehmet Ali Özkara

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

-

Whatsapp 1:

0 (505) 101 12 18

Whatsapp 2:

0 (505) 101 12 18

Temiz koşullar altında yaşamak hem sağlığımız için hem de ferah bir ortam için gereklidir. Yaşantımızda kullandığımız bazı araçlar çok sık kullanılması nedeni ile hızlı bir şekilde kirlenmektedir. Bunların başında sürekli olarak üzerlerinde gezindiğimiz halılardır. Halılarınızın temizliğini kendi başınıza da yapabilirsiniz ancak hem yeteri kadar temiz sonuçlar elde etmede sorunlar yaşayabilir hem de fazla yorulmanıza neden olabilir. Bu yüzden Özkara Halı Yıkama işletmemizden hizmet alabilir ve son teknoloji cihazlarımız ile kaliteli sonuçlar elde edebilirsiniz.

Özkara Halı Yıkama İzmir ilinin Kemalpaşa ilçesinde yer alan işletmesinde siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Kurulduğumuz günden bugüne kadar vermiş olduğumuz kaliteli ve müşteri memnuniyeti odaklı hizmetleri neticesinde İzmir halı yıkama sektöründe halkımız tarafından tercih edilen değerli bir kurum haline gelmiştir. Gelinen bu değerli konumun korunması ve geliştirilerek daha da yukarılara çıkarılması için yenilikçi v gelişmeci yapımız ile sizlere hizmet vermeye devam etmekteyiz.

Kurumumuzda temizlik işlemini yaptığımız halılarınızı son teknoloji ile üretilmiş cihazlarımız ile yapmaktayız. Kullanılan temizlik malzemelerimiz kaliteli, sağlığa zararı olmayan, güvenilir ürünleri tercih etmekte bu sayede daha yüksek bir müşteri memnuniyeti yakalamaktayız. Bu hizmetlerimizi verirken alanında uzman, tecrübeli ve güler yüzlü çalışanlarımız ile vermekteyiz.

Eğer sizlerin de temizlenmesi gereken halılarınız var ve kaliteli hizmet veren bir kuruma ihtiyacınız var ise doğru adrestesiniz. İletişim adreslerimizden bizlerle iletişime geçerek hizmet talebinde bulunabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR