• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Özkardeşler Hurda

Adres :

Fatih Sanayi Sitesi 34. Sokak No: 31 Merkez Kütahya Kütahya » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Orhan Öz - Turhan Öz

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

orhann274@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (532) 658 68 75

Whatsapp 2:

0 (534) 822 93 51

Özkardeşler Hurdafirması olarak hurdacılık sektöründe en iyi hizmeti sunmak üzere faaliyet göstermekteyiz. Firmamız yılların vermiş olduğu tecrübe ve bilgi ile işlemlerinde en iyiyi siz müşterilerine sunmak için uğraş göstermektedir.

Faaliyetlerimize devam ettiğimiz yıldan beri müşteri memnuniyeti konusunda sürekli olarak ilerleme sağlamakta ve kendimizi bu amaç ile motive etmekteyiz. Firmamız tüm çalışanları ile birlikte en iyi ürün ve sorunsuz hizmet anlayışı çerçevesinde işlemlerimizi yürütmekteyiz. İnternet sitemiz üzerinden bizimle ilgili olarak bilgi alabilir, hizmetlerimize göz gezdirebilir ve bize ulaşabilirsiniz.

Özkardeşler Hurda firmamız olarak en fazla önem verdiğimiz konu müşteri memnuniyeti olmaktadır. Sizlerin en kaliteli hizmeti alması ve sorunlarınızın çözülmesi konusunda çok hassas davranan firmamız bu nedenle çok ilgi görmektedir. Ayrıca bu başarılı hizmetlerin uygun fiyatlar ile size sunulması da önemli bir amacımız olmaktadır. Sektörde çok fazla ilgi gören firmamız fiyatları ve kaliteli hizmetleri ile her zaman fark yaratabilmiştir.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR