• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Özkardeşler Teknik Servis

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Durmuş Herek

reklam logosu
  • firma fb

Özkardeşler Teknik Servis olarak birmilyonnokta.com sitesi üyesi olup sizlere online bir şekilde de hizmet vermeye devam etmekteyiz. Denizli teknik servis alanında hizmet veren firmamız Özkardeşler Teknik Servis olarak sizlere hizmet vermekteyiz. Sizlere sunduğumuz hizmetler neredeyse herkesin evinde bulunulan beyaz eşyalar üzerinedir. Beyaz eşyaların tamir ve bakım gibi işlemlerini sunan firmamız birçok önemli markanın ürünlerine yönelik hizmet vermektedir. Müşteri odaklı çalışan firmamız sizlerin istek ve talepleri doğrultusunda da hareket ederek sizleri memnun etmeye çalışmaktadır.

Geniş bir hizmet portföyü sunmakta olan firmamız sizlere sunduğu tüm hizmetleri alanında gerekli eğitimi almış ve uzman olan iş arkadaşlarımız ile birlikte sizlere sunmaktadır. Alanında uzman olan arkadaşlarımız sizlere sunduğu tüm hizmetlerinde en üst seviye malzemeleri kullandığı için sizlere sunduğu hizmetlerin tamamı uzun ömürlü bir şekilde sizlere hizmet vermektedir.

Firmamız sizlere sunduğu bir diğer hizmeti ise beyaz eşya bakım hizmetidir. Sizlere sunduğumuz bakım hizmeti ile kullanmakta olduğunuz beyaz eşyalarınızın ömrümü uzatarak sizlere güvenli bir şekilde hizmet vermesini sağlayabilirsiniz. Firma olarak müşteri odaklı olarak çalıştığımız için sizlere sunduğumuz tüm hizmetleri kolay bir şekilde ulaşabilmeniz için en uygun fiyat ve ödeme şekilleri ile birlikte sizlere sunmaya çalışmaktadır. Sizde firmamız sizlere sunduğu hizmetlerden yararlanmak ve firmamızı tercih etmek istiyorsanız bize irtibat yollarımızdan ulaşabilirsiniz. Bizleri tercih ettiğiniz için pişman olmayacağınızdan eminiz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR