• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Özkoç Yapı Elektrik

Sektör :

Yetkili Kişi :

Bahtiyar Koç

İçinde bulunduğumuz modern toplum yapısı çağına göre yüksek teknolojiyi bünyesinde barındırmaktadır. Düzenli kullanımda olan her araçta olduğu gibi bütün araçlar zamanla aksaklık yapmakta, eskimekte ve arızalara yol açabilmektedir. Oluşabilecek zararlardan, kazalardan hatta can ve mal kayıplarından korunabilmek için elimizden gelebilecek tek şey düzenli bakım ve onarımlarını takip etmektir. Bakım ve onarım sektörü çok büyük bir yer kaplamaktadır.

Firmamız elektrik, su ve kalorifer arızalarıyla ilgilenmekte, boyacılık ve laminant parke ustalığı işleri ile uğraşmaktadır. Sektördeki yıllardır varlığımız, uzmanı olduğumuz alanlarda müşterilerimizin sürekli memnuniyetini kazanmamızı sağladı. Bu memnuniyeti korumak, ulaşabildiğimiz müşteri profilimizi genişletmek firmamız tarafından misyon edinilmiştir. Vizyonumuz ise en tecrübeli ustalarımızın oluşturduğu ekiplerle değerli müşterilerimize en kaliteli hizmeti sunmak, kendimizi yenileyerek ve firma bütünlüğümüzü koruyarak ilerlemektedir. Müşterilerimizin her koşulda, her arızada firmamızı tercih etmesi Ordu Yapı Elektrik hususunda en tercih edilen firma olmamıza sebebiyet vermiştir.

Başlıca hizmetlerimiz arasında elektrik tesisatı yapımı ve onarımı, elektrik panosu kurulumu, güneş enerjisi montajı, laminant parke yer ve döşeme ustalığı, boya ve badana ustalığı, sıhhi tesisat işleri ustalığı, ısıtma sistemleri, kat kalorifer tesisatı ve yangın tesisatı işleri yer almaktadır. Değerli müşterilerimizin huzuru ve olası bir mağduriyetlerini önleyebilmek amacıyla her aldığımız işi aynı itina ve titizlikle bitirmekteyiz. Müşterilerimizle oluşturduğumuz karşılıklı güven ortamı bizim için en önemli hususlardan biridir.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR