• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Özle Döner

Sektör :

Yetkili Kişi :

Alperen Alparslan

Alanımızda ortaya koyduğumuz kalitemiz, güler yüzlü çalışanlarımız, her damak zevkine hitap edebilen çeşitli lezzetlerimiz ve kendinizi çok rahat hissedeceğiniz ortamımız ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermek için daima çalışmaktayız. Yola çıktığımızdan beri hem kendimizi hem de içinde bulunduğumuz sektörü geliştirmek üzere yeni alanlara adım atmaktayız. Bizlere daima destek olan müşterilerimizin istek ve görüşlerine çokça değer veriyor, en iyi hizmeti sunmak için elimizden geleni yapıyoruz.

Özle Döner olarak müşterilerimizin en iyi hizmeti hak ettiğinin farkında olarak, itina ile hazırlanan yemeklerimizi en güzel şekilde sunuyoruz. Sizler için en güzel yöntemler ile hazırladığımız çorba, kebap, döner, pide, pirzola ve köfte çeşitlerimiz, yöresel lezzetlerimiz ve enfes tatlılarımız en güzel sunumlarla servis edilmektedir. Sizleri denediğiniz ilk andan itibaren mest edecek tatlar ile buluşturmak, bizim en önemli görevimizdir. Ankara restoran sektöründe öncü marka olmamızı, kaliteli ürünlerimize ve bizleri gelişmek konusunda daima destekleyen değerli müşterilerimize borçluyuz.

Her alanda itina ile uyduğumuz sağlığa uygunluk kurallarımız sayesinde güvenle bizi tercih edebilirsiniz. Müşterilerimizin sağlığı için en uygun ürünleri bilmekteyiz. Bu yüzden kullandığımız malzemelerin tazeliği ve kalitesi bizler için çok önemli bir konudur. Hijyenik ve itinalı çalışan ustalarımız, tüm lezzetlerimizi hazırlarken müşteri beğenilerini daima göz önünde tutmaktadır. İsteklerinizi en iyi şekilde yerine getirmek için özveriyle çalışan ekibimiz ve sımsıcak ortamımız sayesinde kendinizi evinizdeymişçesine rahat hissedeceğiniz işletmemizde sizleri ağırlamaktan şeref duyarız.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR