• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Özlem Vezir Atölye

Adres :

- İzmir » Urla

Sektör :

Yetkili Kişi :

Özlem Vezir

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

ovezir10@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (530) 923 51 67

Firmamız her yıl geliştirdiği koleksiyonunda ürün kalitesi, yenilikçiliği ve tasarımları ile rakiplerini geride bırakıyor. Hayal gücümüze dayalı özgün tasarımlarımızla bezenmiş firmamız, bütün dikkatleri üzerine çekiyor. Trend olarak öncü olup, ürün kalitemiz ile de göz dolduruyoruz. İzmir ahşap dekorasyon olarak, kullandığımız malzemelerin kalitesi ve orijinalliği sayesinde hem müşterilerimizin güvenini kazanıyoruz hem de işimizde hep bir adım ileriye gidiyoruz. Gelişime ve değişime açık ekip arkadaşlarımız ile kendimizi sürekli yeniliyoruz.

Tüketici memnuniyetini ilke edinerek, bütün vasıflarımızı o yönde kullanıyoruz. Siz değerli müşterilerimizin isteği ve mutluluğunu sağlamak, işimizde ilerlememizde en büyük etmendir. Modern tasarımlarımızın şıklığı ve sağlamlığı ile bütünleşen ismimiz her kesime ulaşmayı hedef ediniyor. İzmir’in sınırlarını aşarak bütün şehirlere hizmet imkânı sağlıyoruz. Beğendiğiniz tasarımları sayfamızdan sipariş verdiğiniz an teslimat aşamalarını gerçekleştirmeye başlıyoruz. Siz değerli müşterilerimiz için mesafeleri engel olarak görmüyoruz, aksine bize olan güveniniz ile sınırlarımızı sonuna kadar zorluyoruz.

Alanında uzman çalışanlarımız ile birlikte ortaya çıkarttığımız başarılı işler sayesinde hep bir adım ilerde olduk. Bu sayede ismimizi duyurarak çalışma imkânlarımızı geliştirdik. Gözlerinize hitap ettiğimiz kadar, bütçenizi de düşünüyoruz. Her bütçeye uygun fiyatlarımız ile hizmetimizi sürdürüyoruz. Bizim için en önemli unsur, siz değerli müşterilerimizin mutluluğunu kazanmak. Belli dönemlerde yaptığımız kampanyalar sayesinde cazip fiyatlar karşılığında dekorasyon çalışmalarımıza sahip olmak istiyorsanız takipte kalın. Biz kendimize güveniyoruz, sizleri de firmamıza bekliyoruz.

izmir italyan dekoratif duvar boyama teknikleri,izmir mermer efekti uygulama,izmir mermer efekti uygulama eğitimleri,izmir ayna efekt uygulama,izmir eskitme mobilya vintage,izmir urla italyan dekoratif duvar boyama teknikleri,izmir urla mermer efekti uygulama,izmir urla mermer efekti uygulama eğitimleri,izmir urla ayna efekt uygulama,izmir urla eskitme mobilya vintage,

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR