• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98

Özlemin Catering Afyon

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Murat Bilgici

reklam logosu

Özlemin Catering


Şirketimiz taşıma yemek, yerinde üretim ve nişan, düğün, mevlit ve toplantı organizasyon faaliyetleri ile müşterilerimize hizmet vermektedir.

Özlemin Catering; A kalite ürünlerle, hijyenik üretim ve kaliteli servis anlayışı ile hizmet vererek,kalitenin ve lezzetin adresi olmuştur. Özlemin Catering firması müşterileri olarak sağlıklı, hijyenik ve A kalite sebze ve meyvelerden oluşan ürünlerin pişirilmesini ve hazırlanmasını günün her saatinde üretim tesisimizi ziyaret edebilirler. Ayrıca Hijyen anlayışına farklı bir bakış açısı kazandıran şirketimiz, yetkililer tarafından haşere kontrolleri, üretim yerlerinin öncesi ve sonrasındaki temizlik kontrolleri aksatılmadan yapılmaktadır.

Catering sektörüne adım attığımızda önümüze öncelikle, dürüst olmak ve dürüst olarak kalmak, eğitimli ve işinin ehli aşçı ve elamanlarla üretim yapılırken yemeğinize sevgiyle ağız tadınızın katılması gibi çok önemli hedefler koyduk. Bunun öncesinde gıda mühendisleri tarafından kalori ve besin değerleri dikkate alınarak, hazırlanması düşüncesi ve fikrimizden asla taviz vermediğimiz gibi iyinin de iyisinin olacağı düşüncesiyle teknolojiyi takip etmeye çalıştık.

Taşıma yemek hizmetini firmamızdan alan iş merkezleri, fabrikalar,yurtlar ve sanayi kuruluşları müşterilerimizden, sürekli takdir ve teşekkür aldık.Bu davranışları sonucu da bizler daha yaralı hizmet nasıl verebiliriz düşüncesiyle sürekli arayışlar içersine giriyoruz.Bu düşünce ile yola çıktığımızda;

Tabldot Yemeği Nedir?
Sabit bir ücret karşılığında, genelde 4 çeşit yemekten oluşan sıcak yemek menüsüdür. İş yerlerinde, Düğünlerde, Cenazede, Nişan Yemeklerinde, Uygun görülen birçok alanda Tabldot Yemeği hizmeti sunulmaktadır.

Neden Tabldot Yemek ?
İnsanlarımızın yoğun çalışma hayatında vücudunun gerekli olan gıda ihtiyacını en uygun fiyatlarla sağlayabileceği tek hizmet çeşidi Tabldot Yemeğidir.

Tabldot Yemek sektörünün zorlaştığı günümüz hizmet sektöründe Tabldot Yemek hizmetini sağlayabilmek için a dan z ye imalathanesinden malzeme seçimine ve de pişirilip sunulmasına kadar ciddi bir çalışma ve ekip ruhu gerektirmektedir. Tabldot Yemek sisteminin sağladığı avantajların başında firmaların yemek maliyetlerini bu sayede düşürmeleri gelmektedir. Tabldot Yemek sistemi toplu yemek yapımlarında maliyet olarak birim fiyatı düşürerek toplu yemek yapmanın bu avantajını müşterilerine yansıtabilmektedir. Diğer yandan Tabldot Yemek sistemi zaman problemini firmalar için yemek konusunda ortadan kaldırmaktadır. Tabldot Yemek sistemi sadece yemek konusu için firma bünyesinde personel bulundurma gereğini de kaldırmaktadır.

Böylece Tabldot Yemek hizmeti alan firmalar yemek konusunda ek bir bütçe ayırarak personel bulundurmalarına da gerek kalmamaktadır. Tabldot Yemek sistemine göre çalışan firmalar çöpe giden yemek sıkıntısından da kurtulmuş olmaktalar , Tabldot Yemek çok çeşidin bir arada bulunması anlamına da gelmekte böylece personelin günlük yemekleri her gün çok çeşitli olarak önlerine sunulmaktadır. Tabldot Yemek sistemine göre Tabldot Yemek firması bünyesinde gıda mühendisleri bulundurmakla yükümlü olduğundan sağlık gibi önemli bir konu içinde önlem alınmış olunmaktadır. Ayrıca Hazır Yemek firması aşçılarını a kalite ve ehliyetli kişilerden seçmekle zorunludur nihayetinde iyi bir damak tadı ancak usta ellerle mümkün olacaktır. Mutfak bakımları, ilaçlanmalar ve temizlik gibi faktörleri de incelediğimizde yine Tabldot Yemek sisteminin daha avantajlı olduğunu açıkça görebiliriz. Tüm bu kriterleri değerlendirdiğimizde Hazır Yemek sisteminin firmaya olan avantajını daha açık bir şekilde görmekteyiz. Bu nedenle personel sayısı fazla olan firmalara mutlak suretle tavsiye edilen bir sistem olarak Tabldot Yemek sistemi ön plana çıkmaktadır.

Özlemin Catering

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR