• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98

Öztürk Aktif Yaşam Kulübü ( Tokat Herbalife )

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Hafize Öztürk

reklam logosu
  • firma fb
  • firma instagram

İyi bir yaşam kalitesine sahip olmak, yaşamda her insan için oldukça önem arz eden bir husustur. İnsanların her zaman elverişli bir sağlık yapısına sahip olmaları için mutlaka üzerine düşen görevleri yerine getirmeleri gerekir. Bunların en başında gelen beslenme, yeterince iyi bir vücut dengesine sahip olunması açısından oldukça aktif bir rol üstlenmektedir. Ayrıca yine hareketli bir yaşam tarzı da beslenmeyle iç içe olan ve birbirlerini tamamlayan öğeler olmaktadırlar. Vücut yapısına uygun olarak nasıl beslenilmesi gerektiği konusunda günümüzde insanlara sunulan danışmanlık hizmetleri oldukça yol gösterici niteliklere sahiptir. Bizler çalışmalarını bu alanda sürdüren Tokat Öztürk Aktif Yaşam Kulübü olarak insanların yaşamlarını daha iyi bir kaliteye kavuşturmaları konusunda onlara yardımcı olmaya çalışmaktayız. Kilonun ideal dengeye kavuşması ve bunun kontrolünün sağlanması açısında en işlevsel yöntemlerle bu duruma etkin çözümler üretmekteyiz. Bunun dışında cilt analizlerinin yapılması ve beslenme programlarının hazırlanması gibi konularda da insanları kaliteli bir danışmanlık hizmetleri sunmaktayız.

Sağlığın oldukça önemli bir yer tuttuğu insan yaşamında bizler de aktif bir rol alarak bu konuda gereksinimlere uygun çalışmalar yapmaktayız. Yıllar boyunca edindiğimiz bilgi ve tecrübelere dayanarak insanlara bu konuda uygun bir yol göstermeye çalışmaktayız.

Daima insan yaşamını ön planda tutan bir anlayışla sağlık kalitesini artırmaya yönelik çalışmalar içerisinde bulunmaktayız. İyi bir marka bilinci oluşturarak daha fazla insana ulaşmak ve onlara da her konuda yardımcı olmanın gayreti içerisindeyiz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR