• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Öztürk Hayvancılık

Adres :

Sazova Mahallesi Ayçiçek Caddesi Elma Konakları Eskişehir » Tepebaşı

Sektör :

Yetkili Kişi :

Cengiz Öztürk

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (551) 956 61 84

Eskişehir’de hayvancılık alanında hizmet veren Öztürk Hayvancılık birmilyonnokta.comüyesidir. Dini sebepler veya maddi sebeplerden dolayı küçük ve büyükbaş hayvan satın alımları sadece belirli günlerde değil, yılın tüm zamanlarında gerçekleşir. Fakat satın alınacak hayvanlar, kesim için alınıyorsa dikkatli bir şekilde firma tercihinin yapılması gerekir. Örneğin, kesim hayvanlarının belirli yaşı doldurmaları elzemdir. Bu nedenle, firmaların müşterileri doğru yönlendirmeleri gerekir.

Öztürk Hayvancılık isimli firmamız, müşterilere en doğru bilgiyi vererek doğru yönlendirmelerde bulunur. Firmamız kapsamında satışa sunduğumuz hayvanlar, belirli yaşın üstünde ve sağlıklıdırlar. Küçük ve büyükbaş tüm hayvanların özenli bir şekilde bakımları yürütülmektedir. Bu sayede müşterilerimiz tarafından yılın her döneminde tercih edilmekten mutluluk duyuyoruz. Firmamızda adaklık ve kurbanlık satışlar da gerçekleşmektedir. Ayrıca firmamız, müşterilere kesim hizmeti de vermektedir. Seçtiğiniz hayvanları ilgili elemanlarımız, dini kurallara riayet ederek hijyenik bir ortamda kesim işlemlerini gerçekleştirirler. Kesimin ardından paketleme işi de yapılarak müşterilerimize teslim edilirler. Tüm süreç, ekibimiz tarafından titizlikle yönetilerek müşteri memnuniyeti sağlanır.

Eskişehir hayvancılık sektöründe hizmet veren firmamız müşterilere en iyi hizmeti vermek için çalışmaktadır. Firmamızda bulunan tüm hayvanların sağlığına üst düzeyde dikkat edilerek müşteriler doğru şekilde yönlendirilir. Küçük ve büyükbaş hayvan satış ücretleri müşterilerin bütçeleri düşünerek hesaplanmaktadır. Firmamız, müşteri odaklı yaklaşımını satışa sunduğu sağlıklı hayvanlar ve müşteri dostu fiyatlandırmalarla göstermektedir. Bu yaklaşımla sektörde elde ettiğimiz güven verici konumu sürdürmek için çalışıyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR