• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Öztürk İnşaat

Adres :

Küçükdalyan Mah Hatay Antakya Hatay » Antakya

Sektör :

Yetkili Kişi :

Serkan Öztürk

E-Posta Adresi :

serkan_nkrs1.@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (538) 253 00 74

Öztürk İnşaat olarak hatay antakya boya ustası,hatay antakya daire içi boya fiyatları,hatay antakya desenli boya ustası,hatay antakya duvar kağıdı ustası,hatay antakya ucuz duvar kağıdı uygulaması,hatay antakya çatı yenileme ustası,hatay antakya çatı tadilatı,hatay antakya çatı aktarım ustası,hatay antakya çatı tadilat firmaları,hatay antakya çatı kiremit aktarımı,hatay antakya çatı tadilatı fiyatları, vb alanda hizmet vermekteyiz.

Her bir çalışanımızı seçerken alanının ehli olan yahut ehli olmaya yatkın azimli ve çalışkan ve aynı zamanda sabırlı ve güler yüzlü insanları birer inci tanesi gibi topluyoruz . Hatay şehrindeki insanların bizlerden almış olduğu hizmetten herhangi bir sıkıntı yaşamamaları için elimizden gelenin en iyisin, en mükemmelini yapmak için 7/24 hiç durmaksızın çalışıyoruz. Misyonumuz mutlu müşteri güçlü Öztürk İnşaat firması olmak üzere ifade ettiğimiz değerler kapmasında kendi hedeflerimize ulaşmak için çaba sarf ediyoruz.

Bugün geldiğimiz noktada elde etmiş olduğumuz tüm unvanların ve saygınlığın en büyük etkenlerinden biri kalite yönetim sistemimizi en iyi şekilde uygulamamız olmaktadır. Temelden Çatıya Tadilat sektöründeki faaliyetlerimizde göstermiş olduğumuz istikrar ve kalite standartlarından taviz vermeyen anlayış sayesinde tüm çalışanlarımızın sahip olduğu bilinçle firmamızın gelişmesini sağlıyoruz. Ürünlerimizin ve hizmetlerimizin kaliteli bir şekilde sunulmasına ek olarak firmamız bünyesinde faaliyet göstermekte olan tüm personelimizin ne kadar değerli bir iş ortaya koyduğu fikrini de onlara hatırlatarak firmamızın sürdürülebilir bir üretim süreciyle anımsanmasını mümkün kılıyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR