• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Öztürk Oto Kurtarıcı & Forklift Hizmetleri

firma adresi

Adres :

Kartepe Sanayi Sitesi A Blok No: 4 Kocaeli » Kartepe
firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Recep Öztürk
firma websitesi

Web Sitesi :

firma email

E-Posta Adresi :

[email protected]
firma wp

Whatsapp 1:

0 (532) 608 47 61
firma wp

Whatsapp 2:

0 (541) 223 54 45

reklam logosu
  • firma fb
  • firma tw
  • firma instagram

Öztürk Oto Kurtarıcı & Forklift Hizmetleri olarak birmilyonnokta.com üyesiyiz. Sizlere yol yardım ve forklift kiralama konusunda yıllardan beri hizmet vermekteyiz. Kocaeli bölgesinde faaliyet gösteren en profesyonel firmaların başında gelmekteyiz. İlimiz pek çok kesişme noktasını sınırları içerisinde barındırıyor. Bu nedenle yoğun bir araç giriş çıkışının tam ortasında yer almaktadır. Bu yüzden daha yoğun araç arıza ve kazalarına maruz kalabiliyor. Biz yol yardımı alanındaki tecrübelerimize dayanarak bu yoğunluk içerisinde en iyi hizmeti vermeye çalışıyoruz. Kocaeli’nin en köklü firmalarından biri olmamız hasebiyle geniş bir bölgede faaliyet göstermekteyiz. Bir telefon uzağınızda yer alıyor ve acil bir durum anında en kısa sürede müdahale edeceğimizin güvencesini veriyoruz.

Kocaeli yol yardım sektörünün en önemli firmalarından biri olmamız hasebiyle ekipman ve araçlarımızın her türlü bakımını yapıyoruz. Araçlarımızın en zorlu koşullarda dahi tam gücünde çalışabilmesi için gereken tüm önlemleri önceden alıyoruz. Aracınızın çekici kamyonunun üzerinde güvenle taşınabilmesi için uyulması gereken tüm kurallara uyuyoruz ve mevzuatın çizdiği sınırlar dahilinde kalmaya özen gösteriyoruz.

Ayrıca sizlere forklift araçlarımızla da hizmet vermekteyiz. Her tülü forklift nakliyesi için bizimle iletişime geçebilir ve işinizi en profesyonel ekibimizin desteğiyle halledebilirsiniz. Dilerseniz forklift aracı kiralama işlemlerinizi de firmamız aracılığıyla kolayca halledebilirsiniz. Tüm araçlarımız donanımsal ve periyodik bakımları yapılmış bir şekilde sizlere en iyi hizmeti verebilecekleri performansta hizmetinizdedir.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR