• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Özyamaç Konteyner & Prefabrik

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Serkan Damatay - Rıdvan Özdirek

reklam logosu
  • firma fb

Özyamaç Konteyner & Prefabrik ailesi olarak bugüne kadar gerçekleştirdiğimiz çalışmalarla birmilyonnokta.com adresindeyiz. Manisa ferforje ve metal dekorasyon alanında tecrübeli ekibimizle birlikte hareket etmekteyiz. Hizmet verdiğimiz sektörde her geçen gün yenilikler gerçekleşiyor. Bizler de bu yenilikler doğrultusunda kendimizi ve çalışmalarımızı geliştirerek müşterilerimizin isteği ve ihtiyacı doğrultusunda hareket ediyoruz.

Evinizin, işyerinizin veya bahçenizin dekorasyonunda metal kullanmak isteyebilirsiniz. Metal kullanımıyla hazırlanan dekorasyon ürünleri aynı zamanda ev, işyeri ve bahçe güvenliğini de sağlamaktadır. Kullanım alanınız ve kullanım amacınız için uygun çalışmaları firmamızda rahatlıkla bulabilirsiniz. Ferforje ve metal dekorasyon alanında tecrübe sahibi ekibimizle geniş kapsamlı çalışmalar gerçekleştirmekteyiz. Gerçekleştirdiğimiz bu çalışmalardan güvenle faydalanabilirsiniz. Kapı tasarımı, pencere korkuluğu tasarımı, merdiven korkuluğu tasarımı, bahçe kapısı tasarımı, balkon kapısı tasarımı gibi farklı alanlarda çalışmalar gerçekleştirmekteyiz.

Firma olarak ferforje ve metal dekorasyon üzerine tasarım, üretim, kurulum, tamir, bakım ve onarım işlemlerini gerçekleştirmekteyiz. Yüksek kaliteye sahip malzemelerle uzun ömürlü çalışmalar yapmaktayız. Kullanım alanınıza ve kullanım amacınıza en uygun hizmetten uygun ve doğru fiyata faydalanabilirsiniz.

Ekibimizle iletişime geçerek nasıl bir hizmete ihtiyaç duyduğunuzu belirtmeniz yeterli olacaktır. Ekibimiz kısa süre içerisinde sipariş üzerine gerekli tasarım ve imalatı gerçekleştirecektir. Kurulum, tamir, bakım ve onarım işlemleri de müşteri isteği üzerine uygun zamanda gerçekleştirilir. Doğru ve uygun fiyatlı çalışmalarımız garantili olarak müşteriye sunulmaktadır. Maddi ve manevi kayıp yaşamadan kaliteli ve güvenilir hizmet için firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR