• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Özyon Çelik Yapı Konteyner

Adres :

Topçular Mahallesi D-100 Karayolu Caddesi No: 864 / C Düzce » Çilimli

Sektör :

Yetkili Kişi :

Oğuzhan Özçelik

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (537) 301 91 44

Whatsapp 2:

0 (552) 558 82 98

Özyon Çelik Yapı Konteyner Düzce ilinde hizmet veren ve müşterilerine rahat ve bakımlı yaşam alanı sunan en önemli işletmelerden bir tanesidir. Sunduğumuz hizmet hem depreme karşı çok büyük bir koruma sağlamakla birlikte siz müşterilerimizin köylerinde, yazlık bölgelerinde ki arsalarına yaşam alanları inşa etmektedir. Bu yaşam alanlarını inşa ederken tam olarak sizin istediğiniz şekilde dizayn yapılmak suretiyle güzel bir görünüme sahip bir şekilde evlerde yapmaktadır. Ayrıca yardım bölgelerine, cenaze alanlarına, kısa süreli konaklama zorunluluğu olan bölgelere konteynerlerimizin nakliyesini yapmaktayız.

Kullandığımız konteynerler tamamen ısı yalıtımlı olmak suretiyle her türlü mevsim şartlarına karşı sizleri koruma altına almak suretiyle kaliteli bir yaşam alanı sunmaktadır. Konteynerlerimizin içerisinde kullanışlı banyo, mutfak ve geniş odalar sunmaktadır. Normal evlerinizden ayırt edemeyeceğiniz kadar kaliteli bir hizmet sunmaktayız.

Bu konteynerlerin yapım aşamasında kullanılan malzemelerin kalitesi her şeyden önemli bir konumdadır. Kullandığımız malzemelerin her zaman kaliteli olması için uzun süren araştırmalar yapmakta ve en doğru ve en kaliteli malzemeleri seçmekteyiz. Ayrıca konteyner yapımında çalışan elemanlarımızın deneyimli ve tecrübeli olmaları sunduğumuz hizmetin her zaman kalitesini en üst seviyede tutma konusunda çok büyük yardım sağlamaktadır.

Düzce konteyner sektörü denildiği zaman siz müşterilerimize sunduğumuz hizmetin en kaliteli işletme sahibi olmak bizleri her zaman mutlu ve gururlu hissettirmektedir. Sizin de konteynere ihtiyacınız olduğu zaman sizleri işletmemize beklemekteyiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR