• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Özyurt Alçı Dekorasyon

Sektör :

Yetkili Kişi :

İbrahim Özyurt

Evler ve iş yerleri insanların en fazla zaman geçirdikleri yerlerdir. Gerek yaşam alanı gerekse çalışma ortamı olarak bütün bu yapıların dekorasyonu son derece önemlidir. Çeşitli detaylara dikkat edilmesi gerekir ve bunu yapabilecek uzman bir firma işinizi son derece kolaylaştırır. Beklentilerinizin çok daha üzerinde sonuçlar ortaya çıkararak sizleri şaşırtır. Ordu Fatsa’da faaliyet gösteren Özyurt Alçı Dekorasyon firmamız uzun yıllardır bölgenin en çok tercih edilen ve en çok tavsiye edilen dekorasyon işletmesi olarak yoluna devam ediyor. Amacımız daha modern, daha kullanışlı ve daha estetik yaşam alanları inşa etmek. Bunu gerçekleştirebilmek için dur durak bilmeden çalışıyor, hep daha iyisini sizlere sunabilmek adına gayret sarf ediyoruz.

Ordu inşaat sektöründe on yıla yaklaşan firma geçmişimiz vardır ve bu süre zarfında yüzlerce projeye imza atmış bulunuyoruz. Bölgemizin coğrafi koşullarına uygun çözümler üretiyor, müşteri memnuniyetini temel alan uygulamalarımızla onlarca farklı hizmeti yerine getiriyoruz. Kendimizi devamlı geliştirerek sektördeki gelişimleri yakından takip ediyor, kullandığımız araçları güncelleyerek ve modayı yakından takip ederek başarılarımızı sürdürüyoruz.

Bütün uygulamalarımızda müşterilerimizin isteklerini ve ihtiyaçlarını değerlendirmeye alıyor, birinci sınıf malzemeleri birinci sınıf işçilikle birleştiriyor ve üst düzey sonuçlar ortaya çıkarıyoruz. Alçı sıva işleri, TV ünitesi tasarımı, taş yünü uygulaması, sedef boya uygulaması, stropiyer tavan dekoru, asma tavan, gizli ışık bant uygulaması ve daha pek çok hizmeti en uygun fiyat farkıyla tercihe sunuyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR