• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Pandora Petshop

Adres :

Şirintepe Mah. Maltepe Cad. No: 139/b Çiğli İzmir İzmir » Çiğli

Sektör :

Yetkili Kişi :

Fatoş Özköken

E-Posta Adresi :

fatosozkoken@outlook.com

Whatsapp 1:

0 (552) 363 66 75
izmir evka2 en yakın petshop,
izmir cumhuriyet mahallesi en yakın petshop,
izmir istasyonaltı en yakın petshop,
izmir ataşehir pet oteli hizmeti,
izmir mavişehir pet oteli hizmeti,
izmir ataşehir en yakın petshop,

Sevimli dostlarınızı bulduğunuz ve onların ihtiyaçlarını temin ettiğiniz petshoplar temiz ve konforlu olmalıdır. Sevimli dostlarınıza ve daha birçoklarınıza bir dönem ev sahipliği yapan petshoplar onların sağlıklarını olumsuz yönde etkilemeyecek şekilde tasarlanmalıdır. Sevimli dostlarınıza aksesuar almak istediğinizde de başvurduğunuz petshoplar geniş bir ürün yelpazesine sahip olmalıdır. Sevimli dostunuzun sağlıklı beslenmesinde önemli rol oynayan mama ve yemleri yine petshoplardan temin edebilirsiniz. İzmir evcil hayvan alanında hizmetlerini gerçekleştiren firmamızdan ilgi ve ihtiyaçlarınıza uygun her türlü evcil hayvan mama, yem ve aksesuarlarını temin edebilirsiniz.

Sevimli dostlarınıza geniş aksesuar çeşitlerimizden istediğinizi seçebilir, uygun fiyatlara satın alabilirsiniz. Firmamızda sevimli dostlarınız için en kaliteli mama ve yemlerin temini yapılmaktadır. Firmamızı tercih ettiğinizde sevimli dostlarınızın sağlığını tehlikeye atmamış olursunuz.

Tuvalet ihtiyacı için son derece önemli olan topaklaşan doğal kedi kumu teminlerinizi firmamızdan gerçekleştirebilirsiniz. Topaklaşan doğal kedi kumu sevimli dostunuzun bakımını daha kolay hale getirebilecek nitelikte bir üründür.

Sevimli dostlarınızın bakım ihtiyaçlarından biri olan tıraş kendi kendinize gerçekleştirmenizin zor olduğu bir uygulamadır. Evcil hayvanınızın bir anlık paniğe kapılması ile yaralanmanız veya onu yaralamanız mümkündür. Firmamızda bu bakım hizmetini de kısa süre içerisinde, profesyonellik ile gerçekleştiririz.

Firmamızdan güven ile evcil hayvan edinebilirsiniz. Merkezimiz onların rahatı ve konforuna uygun olarak tasarlanmıştır. Sevimli dost edinmek veya daha mutlu bir sevimli dost için firmamızı tercih edin.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR