• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Paris Kuaför Bandırma

Adres :

Günaydın Mahallesi Terziler Caddesi No: 88 / A Balıkesir » Bandırma

Sektör :

Yetkili Kişi :

Zebur Çakır

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (534) 921 57 90

Balıkesir ili Bandırma ilçesinde siz müşterilerine hizmet veren Paris Kuaför Bandırma isimli işletmemiz her zaman kaliteli, şık görünümlü ve tecrübeli bir hizmet sunmakta ve aynı zamanda birmilyonnokta.com üyelerinden bir tanesi olarak kendisine yer bulmaktadır. İşletmemize gelen müşterilerimize her şeyden önce kataloglarımızı göstermekte ve katalog içerisinden bir model seçmesini istemekteyiz. Seçtiği modeli tıpa tıp aynı olacak şekilde müşterimize uygulamakta ve aynaya baktığı zaman mutlu olmasını sağlamaktayız. Sunulan hizmetin sorunsuz bir şekilde sunulabilmesi için bünyemizde çalışan elemanlarımızın profesyonel bir yapıya sahip olmasından çok büyük oranda fayda sağlamaktayız. İşletme olarak sunduğumuz kuaför hizmeti karşısında her zaman en uygun fiyatları siz müşterilerimize sunmakta ve gönlünüzce hizmet alabilmeniz sağlanmaktadır.

İşletme olarak sunulan hizmet esnasında kullandığımız makaslar, makinalar tamamen en kaliteli şekilde temin edilmekte ve sunulan hizmetin kalitesini artıran etkenler arasında yer almaktadır. İşletmemizin fiziki yapısının geniş olmasından dolayı aynı anda birçok müşterimize kuaför hizmeti sunabilmekteyiz. İşletme olarak ayrıca saç boyama, özel günlerde saç yapımı, ağda, kaş alma gibi çok fazla hizmet sunulmaktadır. Bünyemizde çalışan elemanlarımız tüm bu hizmetler konusunda tecrübeli kişilerden oluşmaktadır.

Sizlerin de bu şekilde kaliteli, tecrübeli, uygun fiyatlı ve profesyonel bir hizmete ihtiyacınız var ise eğer Balıkesir bayan kuaförü sektöründe hizmet veren işletmemize gelerek ihtiyacınız olan birçok hizmeti memnun kalacağınız şekilde alabilme imkânı yakalayabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR