• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Park Cafe

Adres :

Kazım Dirik Caddesi No: 29 İzmir » Güzelbahçe

Sektör :

Yetkili Kişi :

Erkut Sevim

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (532) 231 36 59

Whatsapp 2:

0 (539) 311 39 37

Park Cafe olarak sizlerin gününe anlam katan çalışmalar sergileyerek ilerlemek adına bütün enerjimizi sarf ediyor ve memnuniyetinize yönelik attığımız adımların kalitesini her daim birmilyonnokta.com üyesi olarak denetliyoruz. Kahvaltılar, içecekler ve eğlenceler her daim bizde sunuluyor ve bu şekilde çeşitliliğimizi arttırıyoruz. Güne iyi başlamanın en iyi yollarından birisi her zaman iyi bir kahvaltı yapmak olmuştur. Çünkü sabahın ilk ışıklarında alınan vitaminler sağlıkta büyük etkiler yaratıyor ve size büyük katkılar sunuyor.

İzmir yeme içme ve eğlence alanında çalışan kişiler olarak sizlerin zamanını nasıl daha eğlenceli ve stres atabileceğiniz bir noktaya getirebileceğimizi çok düşündük ve böyle bir girişimde bulunmak istedik. Çünkü günün yoğunluğundan dolayı ya da işlerden dolayı birçok sebebe bağlı olarak kendinizi kötü hissediyor ve üzerinizdeki bitkinliği atmak istiyorsunuz. Bunu bizim mekânımızda sağlayabilir gerek yeme, içme; gerek eğlenme noktasında bizlerden destek alabilirsiniz.

Arkadaşlarınızla, ailenizle vakit geçirebilir ve topluca gelebilirsiniz. Bütün özel günlerinizi bizimle kutlayabilirsiniz ve o günleri daha da ölümsüz hale getirebilirsiniz. Çünkü o gibi güler genelde çok ender gelir ve anlamına karşılık kutlamalar yapmak isteyebilirsiniz. Bu gibi organizasyonları bizler deneyimli kadromuzla yapıyoruz ve sizler de yakınlarınızla bu kutlamaları çok rahat bir şekilde gerçekleştirebiliyorsunuz. Hemen bizimle iletişime geçerek rezervasyon da yaptırabilir ve bu gibi işlemler için gün ayırtıp çok rahat bir şekilde ilerleyebilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR