• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Park Garden Ltd. Şti.

Adres :

Şelale Cad No2 Kurşunlu Şelale Karşısı Aksu/antalya Antalya » Aksu

Sektör :

Yetkili Kişi :

Seçkiner Kaplan

E-Posta Adresi :

seckiner007@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (532) 332 55 93

Antalya’nın kır düğünü merkezi, şehir merkezinde, şehrin tüm gürültüsünden ve yerleşiminden uzakta, şehrin ortasında ancak dünyadan kopuk, sadece ve tamamen doğayla iç içe, yeşilin binlerce tonunu barındıran, yüz binlerce dönümlük çam ormanlarının ortasında, taptaze ve yemyeşil çimlerin üzerinde, "Modern Elite" kır düğünü ve "Modern Köy Düğünü" mekanları ve farklı konsept seçenekleriyle, en özel günlerinizi unutulmaz kılmak için sizleri bekliyoruz...

Kır düğünü, kına, nişan, barbekü partisi, şirket yemekleri, kokteyl, piknik, after party, konser gibi birçok etkinliğinize ev sahipliği yapabilecek, hayallerinizdeki gibi düğünler için en ideal mekan...

Dört tarafı doğa ile çevrelenmiş Kurşunlu Şelalesi Tabiat Parkı yakınında özel olarak düzenlenmiş davet ve etkinlik alanıdır.

Mükemmel ve özenle hazırlanmış peyzajı, rengârenk çiçekleri ve nilüfer havuzuyla öne çıkan keyifli bir mekân…

Eşsiz doğa güzelliği içersinde, hazırlanacak düğün konsepti ile hayalinizdeki kır düğününüz için ziyaretinizi bekliyoruz.

Çok yönlü kullanıma açık olan mekânımız sadece düğün davetlerinizde değil, aynı zamanda tüm kurumsal faaliyetleriniz ve piknik organizasyonlarınız için de vazgeçilmez bir atmosfere sahiptir.

En güzel ve önemli anlarınızı paylaşmak için sizleri bekliyoruz…

Hayatınızın en özel gününü unutulmaz kılmak için, size yalnızca ’evet’ demek kalacak.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR