• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Park Petshop Magnesia

Adres :

Laleli Mahallesi Ali Rıza Efendi Caddesi Magnesia Avm No: 4 B1 Yunusemre/manisa Manisa » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Sinan Turgut

E-Posta Adresi :

turgut_sinan@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (506) 352 36 52

Manisa evcil hayvan sektörünün önde gelen ve en çok tercih edilen firmalarından biri olan Park Petshop Magnesia ailesi olarak siz değerli müşterilerimize en iyi hizmetleri en uygun fiyatlarla sunmaktan büyük bir gurur ve mutluluk duyuyoruz. Hayatımızın bir parçası haline gelen, evlerimizin neşesi olan hayvanlarımız için en iyi hizmetleri sizlere tek bir adreste sunmaya devam ediyoruz.

Canınızdan çok sevdiğiniz ve adeta evlat yerine koyduğunuz hayvanlarınıza bizler aynı duygularla yaklaşıyor ve gereken tüm özeni gösteriyoruz. Onların her türlü ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılayabilmek adına kendimizi daima geliştiriyor ve yeniliyoruz. İşinin ehli, deneyimli ve güler yüzlü çalışma arkadaşlarımızla beraber sizlere en iyi hizmetlerimizi sunuyoruz.

Üstün hizmet anlayışımız ile sizlerin mutluluğu ve memnuniyeti için elimizden geleni yapıyoruz. Yüzde yüz müşteri memnuniyeti ilkesi ile çıktığımız bu yolda hedefimizi gerçekleştirebilmek adına büyük bir özen ve özveri ile çalışıyoruz. Profesyonel hizmet anlayışımız ile talep ve beklentilerinize en hızlı şekilde karşılık veriyoruz.

Yaş & kuru mama çeşitleri, kedi kumları, taşıma kutuları ve çantaları, kuş kafesleri ve akvaryum gibi birçok ihtiyacınıza ulaşabileceğiniz bir adres olarak sizlere hizmet veriyoruz. Kaliteden ödün vermeyen hizmet anlayışımız ile sizlerin güvenle tercih edebileceği bir adres olmaya devam ediyoruz. Uygun fiyat ve kolay ödeme avantajlarımız ile sizlere geniş bir hizmet ve ürün yelpazesi sunuyoruz. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR