• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Parkalı Restaurant

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Mustafa Kalaycılar

  • firma fb
  • firma instagram

Konya’da yer alan ve yöresel lezzetler sunan sevimli işletmemiz Parkalı Restaurant birmilyonnokta.com üyesidir. İşletmemiz ülkemizde birer sembol haline gelmiş olan geleneksel lezzetleri sunmaktadır. Orijinal tarifler kullanılarak sunulan tüm ürünlerimiz, bizzat el yapımı olarak Konya restaurant sektöründe fark yaratmaktadır. Özlediğiniz ve sevdiğiniz tüm lezzetlere ev sahipliği yaparak sektördeki rekabeti artırmaya devam ediyoruz.

Firmamız nitelikli ve lezzetli ürünler sunmayı hedeflemektedir. Bu doğrultuda sizler için oluşturduğumuz geleneksel menü her zevke hitap edebilecek niteliktedir. Menümüzde başta ev yemeği çeşitleri olmak üzere; dürüm ve kebap çeşitleri, çorbalar, köfte, mezeler gibi Türk kültürünü en iyi şekilde yansıtan yemekler yer almaktadır.

Parkalı Restaurant ekibi olarak taze ve günlük üretim yapmak en temel çalışma prensiplerimizden biridir. İşletmemiz taze ürünleri, gününde ve zamanında hazırlayarak sunmakta ve sizleri benzersiz lezzetlerle buluşturmaktadır. Et ve et ürünlerimiz alanında ileri gelen kurumlardan satın alınmakta ve hijyenik ortamlarda muhafaza edilmektedir. Üretim alanlarımızın rutin temizliği her zaman yapılarak hijyenik ortamlarda çalışma anlayışı kabul edilmektedir.

Sizlere özlediğiniz geleneksel lezzetleri sunmak firmamız için oldukça değerlidir. Gerçekleştirmeye çalıştığımız en büyük misyonlar arasında, bizi tercih eden tüm müşterilerimizin memnuniyetlerini sağlamak gelmektedir. Bu amaç doğrultusunda hizmet kalitemizi geliştirmeye ve ilerletmeye devam ediyoruz. Siz de Konya’da aradığınız tüm geleneksel lezzetlere ulaşabileceğiniz kaliteli ve lezzetli üretim gerçekleştiren bir işletme arıyorsanız doğru yerdesiniz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR