• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Parlak Fırın & Pastane

Sektör :

Yetkili Kişi :

Burak Ekşi & Mehmet Ekşi

Muğla pastane sektörünün öncülerinden olan Parlak Fırın & Pastane pastacılık, unlu mamül ve fırıncılık alanındaki deneyimleri ile müşterilerine hizmet vermektedir. Sabahın ilk saatlerindeki açılıştan, gün sonundaki kapanışa kadar hizmet veren güler yüzlü ekibimiz, ilk gün ki heyecanla müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaktadır.

Parlak Fırın & Pastane olarak imalattan satışa kadar olan tüm süreçleri kendimiz yürütmekte, imalathane düzeni, hijyeni, gıda güvenliği ve satış prensiplerimizden taviz vermemekteyiz. Müşterilerimizin sağlığını korumak ve güvenlerini sağlamak amacıyla, belirlenen kalite standartlarına uygun üretim yapmaktayız. Ürün yelpazemizi ve üretim tekniklerimizi de çağın gerektirdiği şekilde, sürekli geliştirmekte ve yenilemekteyiz.

Lezzet ve hayal gücünü bir araya getirerek ürettiği kendine özgü unlu mamulleri ile Parlak Fırın & Pastane, sektörün en iyileri arasında yer alıyor. İşletmemizde, belirlenen kalite standartlarına uygun üretim yapılırken, insan sağlığına zarar verecek herhangi bir ürün de kullanılmaz. Dünya çapında her yıl yenilenen ve geliştirilen işlemler, çalışanlarımız tarafından yakından takip edilir. Bu gelişmeler üretime ve hizmetlere en hızlı ve doğru şekilde yansıtılır.

Parlak Fırın & Pastane olarak, en güzel anlarınıza lezzet katmak için çalışıyoruz. Muğla'nın Ortaca ilçesinde hizmet veren işletmemizi ziyaretlerinizde tadabileceğiniz standart ürünlerimizin yanı sıra; doğum günü, düğün, nişan ve davet gibi özel günleriniz için sipariş verebilirsiniz. Siparişleriniz alındıktan sonra tam zamanında özenle hazırlanır, paketlenir ve sizlere teslim edilir.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR