• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Parlayan Yıldızlar ( Edremit Huncalife Satış Temsilcisi )

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ulaş Özkul

Balıkesir/ Edremit’ te alışveriş sektöründe Parlayan Yıldızlar ( Edremit Huncalife Satış Temsilcisi) olarak siz değerli müşterilerimize en kaliteli ve en sağlıklı hizmeti sunmak için çaba sarf ediyoruz.

Huncalife, Türk kozmetik endüstrisinin en köklü kuruluşlarından biri olan ve yaratıcı kimliği ile tercih edilen bir network firmasıdır. Temsilcilerine iş, gelir ve eğitim imkanları sunan ,bunun yanı sıra ülke ekonomisine ve topluma katkıda bulunmayı hedeflemektedir. % 100 Türk şirketi olan Huncalife müşterilerini memnun etmeyi ve onlara sağlıklı ürünler sunmayı amaçlamıştır.

Huncalife ürettiği ürünlerin içeriğinden, üretim şekilleri ve ambalajlarından dağıtıma kadar insan sağlığına duyarlı çalışma sistemi ile örnek bir firma olmaktadır. Bundan dolayı kaliteli ve insan doğasına uyumlu ilerleyen, izlenebilir, doğal içerikler kullanmaya dikkat etmektedir. Ürünlerimizin kalitesi tamamen bitkisel hammadde kullanmaktan ileri gelmektedir. Bundandır ki ürünlerimizin güvenilir olması amacıyla, yerine etkin doğal bir alternatif bulunamadığında, sentetik hammaddeler kullanılabilir.

Huncalife ürünlerimizde, alüminyum ve ağır yağlar kullanılmamaktadır. Paraben, parafin gibi koruyucu maddeleri eklemiyoruz. Silikon, fosfat ve doğaya zararlı maddeleri tercih etmiyoruz. Ürünlerimizi hayvanlar üzerinde test etmiyor ve dermotolojik testleri tercih ediyoruz.

Parlayan Yıldızlar, ücretsiz üyelik için sizlerle istediğiniz gün ve saatlerde görüşebiliriz. Satış danışmanı olmayı düşünen girişimcilerimizi satış noktamız Edremit’ e beklemekteyiz. Online katalog için web sayfamıza girebilir veya bizlerden talep edebilirsiniz. İletişim numaramız 05057592868’ dir. Saygı ve güvene dayalı hizmetimizden faydalanmak isterseniz, sizleri ofisimize bekleriz.

balıkesir havran huncalife satış danışmanı, balıkesir havran huncalife ürün danışmanı, balıkesir havran huncalife ürünleri satışı, balıkesir havran huncalife satış noktası, balıkesir havran huncalife ürün temsilcisi, balıkesir havran huncalife ücretsiz üyelik, balıkesir havran huncalife satış temsilcisi, balıkesir havran huncalife online katalog, balıkesir havran huncalife online üyelik, balıkesir havran huncalife kozmetik ürünleri satışı, balıkesir havran huncalife network marketing, balıkesir burhaniye huncalife satış danışmanı, balıkesir burhaniye huncalife ürün danışmanı, balıkesir burhaniye huncalife ürünleri satışı, balıkesir burhaniye huncalife satış noktası, balıkesir burhaniye huncalife ürün temsilcisi, balıkesir burhaniye huncalife ücretsiz üyelik, balıkesir burhaniye huncalife satış temsilcisi, balıkesir burhaniye huncalife online katalog, balıkesir burhaniye huncalife online üyelik, balıkesir burhaniye huncalife kozmetik ürünleri satışı, balıkesir burhaniye huncalife network marketing, balıkesir gömeç huncalife satış danışmanı, balıkesir gömeç huncalife ürün danışmanı, balıkesir gömeç huncalife ürünleri satışı, balıkesir gömeç huncalife satış noktası, balıkesir gömeç huncalife ürün temsilcisi, balıkesir gömeç huncalife ücretsiz üyelik, balıkesir gömeç huncalife satış temsilcisi, balıkesir gömeç huncalife online katalog, balıkesir gömeç huncalife online üyelik, balıkesir gömeç huncalife kozmetik ürünleri satışı, balıkesir gömeç huncalife network marketing, balıkesir ayvalık huncalife satış danışmanı, balıkesir ayvalık huncalife ürün danışmanı, balıkesir ayvalık huncalife ürünleri satışı, balıkesir ayvalık huncalife satış noktası, balıkesir ayvalık huncalife ürün temsilcisi, balıkesir ayvalık huncalife ücretsiz üyelik, balıkesir ayvalık huncalife satış temsilcisi, balıkesir ayvalık huncalife online katalog, balıkesir ayvalık huncalife online üyelik, balıkesir ayvalık huncalife kozmetik ürünleri satışı, balıkesir ayvalık huncalife network marketing,

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR