• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Parle Libre

Sektör :

Yetkili Kişi :

Nurhayat Yılmaz

Parle Libre, yalnızca aradığınız lezzetli bir kahvenin ya da yemeğin, aperatiflerin adresi değil aynı zamanda muhabbetin, sevginin de adresidir. Sevdikleriniz, arkadaşlarınız ve dostlarınızla bir araya gelip sohbet ederken size sunduğumuz lezzetlerle sohbetlerinizi tatlandırıyoruz. Samimi sohbetlerin, ev sıcaklığında bir ortamın temsilcisi olan Parle Libre, sizlere kaliteli, tadı damağınızda ürünlerle eşlik eder.

İçeceğiniz bir kahve, yiyeceğiniz lezzetli pasta çeşitleri, kurabiye ve tatlılar, börek çeşitleri, doyurucu salata ve aperatiflerle birlikte rahat, sıcak bir ortamın da garantörüyüz. Sizlere sunduğumuz tüm bu lezzetler temiz, güvenilir, sağlıklı ve kaliteli malzemelerden üretilmiştir. Sağlıklı gıda üretimimizin çok önemli bir prensibidir. Lezzeti ve hoş sohbeti uzaklarda aramadan ulaşabileceğiniz bir yer olarak firmamız size her zaman kaliteden ödün vermeden uygun fiyat politikalarıyla hizmetler sunmaktadır.

Eskişehir restoran sektöründe hoş sohbetlerin, bol çeşitli ve iyi yapılmış kahvelerin yine bol çeşitli yiyecek ve tatlıların aradığınız adresi olan firmamız, kurulduğu günden bu yana sizlere her zaman daha iyisini sunmak üzere kendini geliştirmeye devam etmektedir. Usta ellerden çıkan lezzetlerle, güler yüzlü çalışanlarımız sizlerin hoş anılarını paylaşmaktadırlar. Güler yüz, zamanında hızlı servisle işimizi en iyi biçimde yapmaya özen gösteriyor, sizden gelen geri dönüşlerle her zaman yenilenmeye devam ediyoruz.

Hedefimiz her zaman ileriye dönük yenilikçi adımlarla yürümek, bunu siz müşterilerimizin memnuniyetiyle kaliteli ürünlerimiz, sevgi ve muhabbetle sürdürmektir.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR