• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Parti Dünyası Bergama

Adres :

Maltepe Mahallesi Stadyum Sokak No: 7 Bergama İzmir İzmir » Bergama

Sektör :

Yetkili Kişi :

Nagihan Yetgin

E-Posta Adresi :

yetgin_n_n@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (532) 454 33 36

Whatsapp 2:

0 (532) 454 33 36

Whatsapp 3:

0 (551) 387 40 97

Whatsapp 4:

0 (532) 120 69 09

Parti Dünyası Bergama firmamız olarak en fazla önem verdiğimiz konu müşteri memnuniyeti olmaktadır. Sizlerin en kaliteli hizmeti alması ve sorunlarınızın çözülmesi konusunda çok hassas davranan firmamız bu nedenle çok ilgi görmektedir. Ayrıca bu başarılı hizmetlerin uygun fiyatlar ile size sunulması da önemli bir amacımız olmaktadır. Sektörde çok fazla ilgi gören firmamız fiyatları ve kaliteli hizmetleri ile her zaman fark yaratabilmiştir.

Sürekli ve yenilikçi tarzı ile kesintisiz olarak faaliyet gösteren Parti Dünyası Bergama firmamız, saygılı ve ahlaklı düşüncesinden ödün vermemektedir. Olaylara karşı taraftan bakmayı alışkanlık haline getirmek ve hizmetlerin sağlam temeller ile kurulması için hizmet alanlarımızı genişletmekteyiz.

Sektörde kalıcı ve yapıcı çözümler sunabilmek adına, deneyimli çalışan kadromuzu diri tutmak ve çalışan personellerimizin tüm güvenliğini sağlamaya gayret göstermekteyiz. Değerlerimiz arasında, müşteri odaklı çalışma ilkesi, çevre dostu, insan dostu ve topluma olan sevgimiz ile birlikte güvenli markalar arasında en zirvede yer alma isteğini, sıkça dile getirmekteyiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR