• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Partners Labor

Sektör :

Yetkili Kişi :

Engin Akçakaya - Mustafa Tuğrul - Tekin Daşdemir

Medikal ve tıbbi cihaz sektöründe bulunan birmilyonnokta.comüyesi Partners Labor adlı firmamız İzmir’de bulunmaktadır. Yaşamın vazgeçilmez işlemlerinden birisi olan sağlık hizmetlerini müşterilerimize nitelikli şekilde sunar, diş üzerine gerçekleştirdiğimiz işlemler ile müşterilerimizin yaşam standartlarını yükseltiriz.

Dişlerde bulunan çürük, diş etinde apse vb. problemler yaşam standartlarında düşüşe sebep olduğu gibi ilerleyen süreçte diş kaybına da yol açabilir. Bir diş kaybı bireyi 10 yıl yaşlandırır. Bu durumun önüne geçmek, diğer dişlerin de dökülmesini engellemek için uzman bir diş hekimine başvurulmasında fayda vardır. Merkezimizde uzman diş hekimimiz tarafından verilen hizmetler ile diş kayıplarınızın önüne geçer, mevcut dişlerinizi en iyi şekilde kullanacak hale gelirsiniz. İzmir medikal ve tıbbi cihaz sektöründe bulunan merkezimizden alabileceğiniz hizmetler şu şekilde sıralanabilir:

Porselen diş kaplama işlemleri Protez yapımı Zirkonyum diş kaplama Total damak protezi İskelet protez diş işlemleri Flexi protez diş

Karabağlar’da size en yakın diş teknisyeni olarak hizmet verilen kliniğimizde müşteri odaklı hizmet verilir. İşlemleriniz mümkün olan en kısa süre içinde nitelikli şekilde gerçekleştirilir. Kliniğimizde dişinize dair sorunlara kalıcı çözümler uygulanır. Ayrıca protez, kaplama işlemlerinde doğru ücretlendirme yapılmakta, müşterilerimiz mağdur edilmemektedir.

Yaşam standartlarınızda düşüş yaşamamak için dikkat etmeniz gereken, kayıplarının telafi edilmesi şart olan dişleriniz için kliniğimize başvurarak doğru ücretlere protez, kaplama vb. işlemlerini kısa sürede yaptırabilirsiniz. Dişe dair işlemleriniz için kliniğimizi, uzman diş hekimimizi tercih edin.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR