• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Paşam Oto Kuaför ve Yıkama

Adres :

Yeni Sanayi Mahallesi 523 Sokak C-6 Blok Ali Köse Yanı Nazilli Aydın Aydın » Nazilli

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ali Ozan Tarakcıoğlu -oğuz Tarakcıoğlu

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

ozan.nermin@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (507) 033 95 98

Whatsapp 2:

0 (507) 033 95 98

Whatsapp 3:

0 (554) 505 02 42

Paşam Oto Kuaför ve Yıkama olarak işletmemiz Aydın Nazilli’de faaliyet göstermekte olup müşterilerine güven veren çözümleriyle ilk kurulduğu günden bu yana bölgenin en çok tercih edilen firması olmuştur.

Firmamız Nazilli oto servis ve tamirhane sektöründe gelişime açık yapısıyla dikkat çekiyor. Sektördeki gelişmeleri uluslararası düzeyde takip ederek müşterilerine en modern ekipmanlarla dünya çapında hizmet sunuyor.

Oto yıkama, pasta cila, susuz motor yıkama, seramik kaplama, oto kuaför, iç dış detaylı temizlik, araç motor koruma, iç dış oto yıkama, araç bagaj temizliği, oto lastik parlatma, oto jant parlatma, oto far temizleme ve daha onlarca farklı uygulamayı firmamız hizmetleri arasında bulabilirsiniz. Araçlarınızın gerekli temizliğini ve bakımını merkezimizde yapıyoruz. En kaliteli malzemeleri kullanarak temizlik esnasında araçlarınızın herhangi bir zarar görmesini engellediğimiz gibi daha uzun süre temiz kalmasına aracı oluyoruz.

Firmamız modern yaklaşımı ve yenilikçi çizgisiyle Nazilli oto yıkama sektörüne hareket kazandırmış, marka değerini kısa sürede en üst seviyeye çıkarmıştır. Bunu, kaliteden ödün vermeyen, müşteri beklentileri doğrultusunda hareket eden, yenilikleri bünyesine entegre eden, uygun fiyattan taviz vermeyen prensipleri sayesinde başarmıştır. Sektörün en iyisi olduğumuz noktada amacımız, hep prensiplerimizden ödün vermeden hep en iyi kalmaktır.

Tecrübemizi, ilk günkü heyecanımızla birleştiriyor, her marka ve model araca özel çözüler sunarak emin adımlarla geleceğe yürüyoruz. Bölgenin en kapsamlı oto kuaför hizmetlerini müşterilerimize takdim ediyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR