• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Paşam Oto Kuaför ve Yıkama

Adres :

Yeni Sanayi Mahallesi 523 Sokak C-6 Blok Ali Köse Yanı Nazilli Aydın Aydın » Nazilli

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ali Ozan-oğuz Tarakcıoğlu

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

ozan.nermin@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (507) 033 95 98

Whatsapp 2:

0 (507) 033 95 98

Whatsapp 3:

0 (554) 505 02 42

Paşam Oto Kuaför ve Yıkama

Otomotiv sektöründe başarının sağlanabilmesi için en önemli değerlerin başında şüphesiz müşteri memnuniyetinin sağlanması gelmektedir. Müşteri memnuniyetinin sağlanması için ise hizmetlerin tamamının müşteri odaklı gerçekleştirilmesi kimi durumlarda insiyatiflerin alınması ve bu insiyatifler neticesinde ise hizmetlerin esnekleştirilmesi gerekmektedir.

Paşam Oto Kuaför ve Yıkama firması olarak hizmete başladığımız ilk günden itibaren hiçbir şekilde insiyatif almaktan korkmamış ve müşterilerimizin memnuniyetinin tam manası ile sağlanabilmesi için gereken her şeyi yapmış bulunmaktayız. Tüm hizmetlerimize müşterilerimizin istekleri doğrultusunda yön vermiş olmamız sayesinde sektörün en önemli değeri olan müşteri memnuniyetinin sağlanabilmesi için büyük adımlar atmış ve müşteri memnuniyetini başarılı bir şekilde firmamızın temeline oturtabilmiş bulunmaktayız.

Müşterilerimizin eksiksiz bir şekilde ihtiyaçlarının karşılanması neticesinde de müşterilerimizin firmamız için sahip olduğu güven duygusunda büyük ölçüde bir artış yaşanmakta ve sürekli olarak hizmetlerimiz için firmamızı tercih etmeye devam etmeleri sağlanabilmektedir. Bu sayede firmamızı sürekli olarak her geçen sene büyük işler yapmakta olan ve daha da büyüyen bir firma konumuna getirebilmekteyiz. Siz de hizmetlerinizin tam manası ile karşılanabilmesi ve ihtiyaçlarınızın eksiksiz bir şekilde muhatap bularak giderilebilmesi için firmamızı tercih edebilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR