• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Pati Baba Pet Grooming

Adres :

Bahçelievler Mah. Melik Gazi 2. Sokak No: 5/a Çorum » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Volkan Keskin

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (553) 217 75 80

Çorum merkezde birmilyonnokta.com üyesi olarak hizmetlerine devam eden Pati Baba Pet Grooming yakın dostlarının kişisel bakım ve güzelliğine değer verenlerin adresidir. Evcil hayvanlar çoğumuzun hayatımızdaki en yakın dostlarıdır. Başta kedi ve köpekler olmak üzere çeşitli hayvanları yaşam alanlarımıza dahil eder, onları hayatımızın bir parçası haline getiririz. Bunu yaparken onların bakımlarını ve ihtiyaçlarının karşılanmasını da üstlenmiş oluruz.

Kişisel bakım tıpkı insanlarda olduğu gibi evcil hayvanlarda da en temel ihtiyaçlardandır. Fakat onlar kendi kişisel bakımlarını yapamadıkları için bu konuda takibi yapmak yine sizlere düşmektedir. Çorum evcil hayvan sektöründe bizler tam de bu noktada sizlere yardımcı olmak için hizmet veriyoruz. Uzun yıllardır kalitenin ve güvenin değişmez adresi olarak dostlarınızın en temel ihtiyaçlarının karşılanmasında destek sağlıyoruz.

Pet kuaför uygulamalarının her evcil hayvana özel olması, ihtiyaçlarına ve özelliklerine göre yapılması gerekir. Yanlış ve eksik bir uygulama dostlarınızın sadece kötü görünmesine değil, çeşitli sağlık sorunlarının baş göstermesine de yok açabilir. Bizler bu alanda büyük bir fark oluşturuyor, bilgi, birikim ve deneyimimizle hem sizlerin tercihlerinizi hem de dostlarınızın ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak çalışıyoruz. Onların bakımlarını en iyi şekilde ve en konforlu biçimde yapabilmek adına kendimizi sürekli geliştiriyor, dünya standartlarında çözümler üretiyoruz. Pet kulak temizleme hizmeti, pet bakım hizmeti, köpek bakım hizmeti, kedi köpek tıraşı, kedi köpek kıyafetleri satışı ve daha fazlasını sunuyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR