• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98

Pati Dünyası Petshop

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Hülya Avan - Ömer Laçin

reklam logosu
  • firma instagram

Pati dünyası evcil hayvanların ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik alışveriş marketi olarak faaliyet göstermektedir. Evcil hayvanlarınız için ihtiyaç duyduğunuz pek çok ürünü tek bir noktada bulabileceğiniz bir adres olarak hizmet vermekteyiz. Evcil hayvanlarınız için gerekli araç ve gereçlerden yiyecekleri mamalara kadar her şeyi marketimizde bulabilirsiniz. Geniş yelpazede sizlerin istifadesine sunduğumuz ürünlerimiz kalitesi tescilli ürünlerdir. En makul fiyatlarla en kaliteli ürünleri bulabileceğiniz doğru bir adres olarak hizmetinizdeyiz.

Kahramanmaraş evcil hayvan sektöründe sizlere en iyi hizmetleri sunmaktayız. Ürün çeşitlerimiz geniş müşteri kitlesine hitap edecek düzeyde stoklarımızla faaliyet göstermekteyiz. Kurulduğumuz ilk günden beri müşterilerimizin talep ve beklentilerini göz önünde bulundurarak hizmet vermekteyiz. Yıllardır faaliyet gösterdiğimiz sektörde öncü bir firmayız. Firmamız; kedi ve köpek maması, yaş mama, taşıma çantaları, köpek tasması, kedi kumu, evcil hayvan aksesuarları ve daha pek çok malzemeyi satışa sunmaktadır. Mamalarımız sağlıklı olup evcil hayvanlarınızın kullanımına uygundur.

Deneyimli bir firma olarak müşteri memnuniyetini ön planda tutarak sizlerin taleplerine karşılık vermekteyiz. Ticari kazancın ötesinde kaliteli hizmetleri en makul fiyatlarla sizlerin istifadesine sunmaktayız. Evcil hayvanlarınız için en güvenilir alışveriş adresi olarak sizlerin hizmetindeyiz. Bizlere bir telefonla ulaşabilirsiniz. Sitemizi ziyaret ederek yaptığımız indirimler ve kampanyalardan haberdar olabilirsiniz. Dilerseniz telefonla mama siparişi verebilirsiniz. Evcil hayvan malzemeleriyle sizlerin hizmetindeyiz. Evcil hayvanlarınız için ihtiyacınız olan her şeyi adresimizde bulabilirsiniz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR