• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Patindor Pet Kuaför & Pet Shop

Adres :

Ataşehir Mahallesi 8211 Sokak No: 37/a İzmir » Çiğli

Sektör :

Yetkili Kişi :

Hamza Demir

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (544) 582 12 44

Yaşam alanlarınızı paylaştığınız küçük arkadaşlarınızın bakım ve ihtiyaçlarında size yardımcı olan Patindor Pet Kuaför & Pet Shop, birmilyonnokta.com bünyesinde çalışan firmalardan biridir. Evcil hayvanların birkaç ihtiyacı vardır ki, bazen hayvan sahipleri yalnız başına yetişememekteler. Böylesi durumlarda hayvan sahiplerine yardımcı olan firmamız, İzmir evcil hayvancılık sektöründe titiz özenli çalışmalarıyla ilgi çekmektedir.

Tüm evcil hayvanlarınıza profesyonel pet kuaför, detaylı pet banyo hizmeti sunan işletmemiz, özellikle çalışan hayvan sahiplerinin yükünü hafifletmektedir. Baştan sona tüm bakımları yapılmış hayvanlar sahiplerine mis kokulu halleriyle teslim edilmektedir.

Evcil hayvanlarınız için aradığınız en kaliteli ve taze mamaları firmamızdan edinebilir ve küçük arkadaşlarınızı gönül rahatlığıyla besleyebilirsiniz. Mamaları almak için yeterli zamanınız bulunmadığında bizimle iletişime geçerek evinize de sipariş edebilirsiniz. En kaliteli mamalar en kısa sürede adresinize gelmektedir.

Evcil hayvanlarını çeşitli aksesuarlarla süslemek isteyen, mevsimine uygun özel kıyafetler giydirmek isteyen tüm hayvan sahiplerini de firmamıza bekleriz. Burada istediğiniz çeşitte pet aksesuarları bulabilirsiniz. Küçük arkadaşlarınızla paylaştığınız yaşam alanınızı onlar için en konforlu hale getirmeniz için elimizden geleni yapıyor, sizlere yardımcı oluyoruz. Hayvan bakımı ile ilgili aklınıza takılan tüm soruların cevabını da bizde bulabilirsiniz. Hayvanlarınızın hayatınızdaki öneminin bilincinde olan firmamız, onlarla birlikte uzun ve sağlıklı günler yaşamanız için tüm hizmetlerinde titizliğe ve kaliteye yüksek özen göstererek mutlu yaşamınıza katkıda bulunmaya devam ediyor.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR