• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Patso Cafe

Sektör :

Yetkili Kişi :

Deniz Mutlu

Kendimize has tarzımız ve dekorumuzla en özel lezzetleri sizlerle buluşturan bir kafe olan Patso Cafe olarak bizler kendimize ait lezzetleri sizlerle buluşturup en özel haliyle konuklarını ağırlamaya devam eden bir firma olarak faaliyetlerimizi sürdürüyoruz. Türk damak tadına en uygun benzersiz lezzetleri sizinle buluştururken sağlıklı menüleri de sizlere sunarak hiçbir şekilde fast food yiyeceklerin bilinen zararlı etkenlerine maruz kalmanızın önüne de geçebiliyoruz. Tokat fast food sektörünün önde gelen kafelerinden biri olarak bizler çocuklara, gençlere özel menülerimiz sayesinde damak tatlarına en uygun lezzetleri sunabiliyoruz.

Farklı dekorasyonu ile ilk bakışta dikkat çekici olması ve farklı bir yere girdiğinizin havasını size vermek üzere özel olarak tasarımı yapılmış olan kafemizde rahatlıkla vakit geçirebileceğiniz salon alanını sizlere sunuyoruz. Bunun yanı sıra TV köşeleri gibi alanlarda da rahatlıkla televizyon izleyebileceğiniz alanları kafemizde bulmanızı mümkün hale getiriyoruz. Yoğun iş temposundan yorulup bir ara vermek isteyen herkesin kendini özel hissetmesini sağlayacak olan kafemizin huzurlu ortamında tadına doyulmaz yiyeceklerle keyifli sohbetler yapmanızı da sağlıyoruz.

Tamamen doğal yiyeceklerle hazırlanmış olan özel yiyecek ve içeceklerimizle her yerde benzerini bulamayacağınız lezzetleri de sizlerle buluşturuyoruz. Sıcaklığı ile içine çeken bir ortama sahip olan kafemizde keyifli şekilde vakit geçirebileceğiniz müziklerle de ortamı çok daha sıcak bir hale getirebiliyoruz. Çok uygun fiyatlarla hizmet alabileceğiniz kafemiz sizlere hizmet vermek üzere her gün kendini geliştirmeye devam etmektedir.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR