• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Patte Pasteur Veteriner Kliniği ( Güzelyalı Veteriner Kliniği )

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Tuğçe Kesen

  • firma fb
  • firma instagram

Patte Pasteur Veteriner Kliniği olarak İzmir Konak’ta birmilyonnokta.com üyesiyiz. Bizler evcil hayvanlarımıza değer veriyor, onların en iyi koşullarda yaşamayı hak ettiklerine inanıyoruz. Evcil hayvanlarımız hepimizin en yakın dostlarıdır ve onların sorumluluğu hepimizdedir. Her birimiz onların daha sağlıklı ve daha uzun yaşamaları için gereken çabayı göstermek zorundayız. Bunun için çeşitli uygulamaları bakıcıları olarak sizler yapabilseniz de belli noktadan sonra profesyonel desteğe ihtiyacınız vardır. Bizler kliniğimizle tam da bu noktada devreye giriyoruz.

İzmir evcil hayvan sektörünün liderlerinden birisi olarak her biri veterinerlik alanında eğitimlerini tamamlamış, tecrübe sahibi, deneyimli, güler yüzlü, hayvanlarla ilgilenmeyi seven bir ekipten oluşuyoruz. Edindiğimiz bilgi ve becerileri hayvanlarımızla buluşturmaya çaba sarf ediyoruz. Üstelik her geçen gün gelişen alanımızdaki her yeniliği yakından takip ediyor, gerekli müdahaleleri yapabilmek adına en kısa sürede çalışmalarımıza dahil ediyoruz.

Evcil hayvanlarınızın her türlü klinik ihtiyacını karşılamak adına tam donanımlı bir ortamda hizmet veriyoruz. En modern ekipmanlarla çalışıyor, evcil hayvanlarınızın her türlü cerrahi gereksinimlerini karşılıyoruz. Aynı zamanda pet kuaför hizmeti ile arkadaşçalarınızın sağlıklı ve karizmatik görünmelerine yardımcı oluyoruz.

Patte Pasteur veteriner kliniği olarak merkezimizde hizmet verdiğimiz gibi acil veteriner ihtiyaçlarına da karşılık veriyoruz. Her türlü ihtiyacınızda alo veteriner hekim hattımızı arayabilir, destek talebinizi iletebilirsiniz. Aşılama, kısırlaştırma, cerrahi müdahale, pet kuaför gibi her türlü hizmetimizle 7/24 ayrıcalıklı çözümler üretiyoruz.

konak güzelyalı alo veteriner,konak güzelyalı veteriner hekim,konak güzelyalı veteriner kliniği,konak güzelyalı acil veteriner kliniği,konak güzelyalı en yakın veteriner kliniği,konak güzelyalı en iyi veteriner hekim,konak güzelyalı veteriner,konak güzelyalı veteriner iletişim numarası,konak güzelyalı 7/24 veteriner,konak güzelyalı 7/24 veteriner kliniği,güzelyalı alo veteriner,güzelyalı veteriner hekim,güzelyalı veteriner kliniği,güzelyalı acil veteriner kliniği,güzelyalı en yakın veteriner kliniği,güzelyalı en iyi veteriner hekim,güzelyalı veteriner,güzelyalı veteriner iletişim numarası,güzelyalı 7/24 veteriner,güzelyalı 7/24 veteriner kliniği,
firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR