• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Payitaht Kumpir Waffle

Sektör :

Yetkili Kişi :

Tahir Can

Fast food günümüzde çok tercih edilen yemek çeşitlerinden biridir. Kızarmış patateslerinden hamburgerlerine, tostlarından özel hazırlanmış tavuk kızartmalarına varıncaya kadar birçok farklı tatları içerisinde barındıran bu yemek zinciri başta gençler olmak üzere çoğu insanların en sık tercih ettiği favori yemekleridir.

Bizler de Ankara fast food sektöründe sizlere farklı bir tat, kendimize özel lezzetler sunabilmek için yerimizi aldık. Her bir malzemesi özenle seçilerek anında hazırlanıp taze taze sizlere sunulan menülerimizi usta aşçılarımızın lezzetli ellerinde hazırlanarak sizlere sunmaktayız.

Çeşitli hamburger ekmeklerimiz ile sizlere özel hazırlanan hamburger menülerimizi, ayvalık tostumuzu, özel harmanlanmış tavuk menümüzün yanında kumpir ve waffle seçeneklerimizde bulunmaktadır. En taze meyveler ve en kaliteli çikolatalar ile birleşen üzerinde istediğiniz farklı süslemeler ile sizlere sunulan wafflelarımızla sizlerin tatlı krizlerinize ilaç olmak için hizmet vermekteyiz.

Ankara’nın Yeni mahalle ilçesinde bulunan Payitaht Kumpir Waffle işletmemizdeki menülerimizde her bir tadın eşsiz olabilmesi için, sizlere farklı tatlar tattırabilmek için durmadan çalışıyoruz. Her zaman için en iyisini sunmaya çalıştığımız siz değerli müşterilerimizin fast food sektörü içerisinde vazgeçilmezleri olmak amacıyla en kaliteli menüleri en uygun fiyata sizlere sunuyoruz.

Hijyen konusunda en ufak bir ihmale bile yer vermediğimiz işletmemizde hazırladığımız her bir menüyü sizlere en sağlıklı ortamda sunmak bizim için çok önemlidir. Temizliğe önem veren güler yüzlü, müşteri memnuniyeti odaklı çalışma arkadaşlarımızla sizleri ağırlamaktan büyük mutluluk duyacağımızı belirtmek isteriz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR