• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Pelin Sarıkaya Makeup Studio

Adres :

Şirinyalı Mahallesi 1488 Sokak No: 907160 Muratpaşa/antalya Antalya » Muratpaşa

Sektör :

Yetkili Kişi :

Pelin Sarıkaya

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

pelinsarikaya5@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (542) 775 22 06

Whatsapp 2:

0 (542) 775 22 06

Pelin Sarıkaya Makeup Studio olarak Antalya-Muratpaşa da hizmet vermekte olupkalıcı makyaj,kozmatik ürünleri,profesyonel makyaj,makyaj mağazası,makyaj Studio,düğünlere özel makyaj salonu vb. hizmetlerimiz devam etmektedir.

Öncül amacımız severek ve büyük bir heyecanla yaptığımız işimiz ile müşterilerimizin ihtiyaçlarına en iyi şekilde cevap verip aynı zamanda müşterilerimizin memnuniyetini sağlamaktır.
Sektörü içerisinde sürekli kendimizi yenileyerek müşterilerimize her zaman daha kaliteli hizmet verme çabası içinde olup müşteri memnuniyetini de önemsemekteyiz.
Firmamızın en değerli parçası olan siz değerli müşterilerimizin hoşnut olabilmesi için dünya standartlarında modern uygulamaları getirmekten çekinmiyoruz.
Sektöründe lider bir firma olmayı benimseyen firmamız, firmalar ve müşterilerine yenilikçi, dürüst, kaliteli hizmet vermeyi ilke edinmiştir.
Yeniliklere açık bir şekilde performans gösteren kadromuz sayesinde en yeni teknolojiler bile oldukça kısa bir süre içerisinde hayat buluyor. Tüm bu kaliteli uygulamaları gerçekleştirirken firmamızın daha geniş bir kitleye ulaşabilmesi için çaba gösteriyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR